BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nie bój sie, jest Miłość. Inaczej o spowiedzi

Ocena:
(2 opinii)

Jak żyć, by nie utracić ukrytego w nas skarbu obecności Boga? Jak trwać w zjednoczeniu z Chrystusem, by życie Boże dane nam na chrzcie świętym nie pozostało martwym nasieniem i wydało wspaniałe owoce zbawienia?

Co zrobić, gdy nieprzyjaciel wykorzystuje nasze wrodzone słabości, by zasiać w sercu chwast grzechu i oderwać nas od Boga, pogrążając w zwątpieniu i smutku?

Jaką perspektywę roztacza przede mną Bóg, który stworzył mnie z miłości i zaprasza do odwzajemnienia miłości, by w niej odnaleźć ostateczne spełnienie życia?

Co mam uczynić, by głęboko i szczerze, a nie tylko powierzchownie, pojednać się z Bogiem i codziennie nawracać serce na Jego miłość?

Na te i inne pytania odpowiada o. Stanisław Jarosz OSPPE, autor duchowego przewodnika pod znamiennym tytułem "Nie bój się, jest Miłość".

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

pozytywna

Książka godna polecenia. przeczytałam jednym tchem. Autor opisuje sytuacje z życia wzięte, bardzo prostym i zrozumiałym językiem. Na pewno nie raz jeszcze sięgnę po tę lekturę, zwłaszcza w chwilach zwątpienia. Dziękuję!

autor opinii: Urszula Szaniawska

polecam

O. Stanisława Jarosza cenię za bardzo mądre i niezwykle szczere wypowiedzi na każdy temat. Pamiętam, jak czekałam do późna na katolicki program telewizyjny, w którym krótko mówił na temat Ewangelii i przenosił to na codzienne trudy życia...Książeczkę tę jak najbardziej polecam.

autor opinii: IZABELLA DUDA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 160
Wydawnictwo: Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Wydanie: Częstochowa 2009
ISBN: 978-83-7256-931-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Nie bój sie, jest Miłość. Inaczej o spowiedzi Nie bój sie, jest Miłość. Inaczej o spowiedzi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...