BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Powołani do życia

Jacques Philippe wyjaśni czytelnikom, dlaczego człowiek nie może się realizować tylko przez wprowadzanie w życie opracowanych przez siebie projektów. Jego najnowsza książka w sposób bardzo obszerny dotyka problemów człowieczeństwa, szczęścia, pragnień ludzkich, dobra i obiektywnej prawdy.

Jesteśmy wezwani do życia, do tego, aby zrealizować się w pełni i osiągnąć prawdziwe szczęście. Jesteśmy wezwani do przemiany, do wzrostu, dojrzewania, poszerzania swoich serc i horyzontów, wychodzenia z ciasnoty serca i myśli, aby przyjmować rzeczywistość znacznie szerzej i z większą ufnością. Autor przekonuje, że jako ludzie możemy realizować się w całej pełni tylko w tej mierze, w jakiej dostrzegamy wezwania, które dzień po dniu kieruje do nas życie, i zgadzamy się na nie odpowiadać.

Znany duszpasterz i rekolekcjonista opisuje różnego rodzaju wezwania- do życia, do stworzenia, do chrztu, do tego by stać się w pełni mężczyzną czy kobietą, do życia we wspólnocie. Nie sposób myśleć o człowieczeństwie, nie dostrzegając wezwania do tego, by stawać się bardziej człowiekiem. Jest to główne przesłanie książki, by bardziej pragnąć i więcej chcieć, a co najważniejsze Jacques Philippe podaje także konkretne rady i wskazówki jak postępować na tej drodze.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 124
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: 2009
ISBN: 978-83-7580-093-7

Zobacz również

Powołani do życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...