BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Sex. Poezja czy rzemiosło? Cz. 3

Ocena:
(2 opinii)

Kolejna część bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia, godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia "muzyki własnej duszy", by dostrzec piękno w sobie i w innych.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warto!

Zakup konferencji księdza Pawlukiewicza to zawsze dobra inwestycja. Wokoło tyle jest chamstwa, wyuzdania i perwersji, że chrześcijańska perspektywa zarysowana na tej płycie jawi się po prostu jako świeży oddech dla umysłu i serca. :-) Mam tę płytę i poleciłabym ją każdemu młodemu człowiekowi ( gimnazjaliście, licealiście i studentowi ).

autor opinii: Maria z Rzeszowa

Jestem posiadaczką wszystkich trzech części kazań ks.Piotra,,Sex.Poezja czy rzemiosło?" Mam trójkę nastoletnich dzieci których juz dawno zaraziłam słuchanim ks.Piotra i wciąż gdy ruszamy w podróż 2-3 godzinną(a ruszamy czesto) zawsze mi przypominają żebym zabrała te płyty do samochodu i wciąż na nowo słuchają i śmieją sie do łez i mam nadzieję uczą jak postrzegać seksualność swoją i drugiej osoby. Dziekuje ks.Piotrowi za tak piękny przekaz!!!

autor opinii: Danuta Dobrzeniecka

Informacje techniczne

Czas nagrania: 59 min.
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rhetos
Wydanie: Warszawa
ISBN: 978-83-89781-37-6

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...