TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Grey zdemaskowany

Singielki, nastolatki, żony, matki, ciotki, babcie, siostry… to książka dla was!

Oto książka, której powstania kompletnie nie planowałyśmy. Inspiracją do jej napisania stała się seria „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, którą przeczytało tak wiele kobiet (nawet wierzących!), czego, mówiąc szczerze, się nie spodziewałyśmy.

Jak to się stało, że ta słabo napisana trylogia rozeszła się w nakładzie ponad 70 milionów egzemplarzy zaledwie w trakcie pierwszego roku sprzedaży?

I nie chodzi tu tylko o tę konkretną serię, w której zaczytują się kobiety, ale o cały nurt podobnych pozycji, które zalały rynek do tego stopnia, że – jak donosi BBC – pozostała część branży wydawniczej została wręcz „pożarta” przez erotykę. Erotyka to najlepiej sprzedający się gatunek literatury kobiecej.

Niektórzy widzą w historii Christiana i Anastazji, bohaterów trylogii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, opowieść o miłości i uzdrowieniu. Inni uważają ją za poniżającą i pornograficzną. Każda ze stron biorących udział w debacie ma swoje argumenty, bez wątpienia także ty masz swoją opinię na ten temat.

Zapraszamy cię więc w podróż za kulisy, demaskując Greya. Nie tylko chcemy zajrzeć za kulisy tej konkretnej serii i odkryć wszystkie twarze Greya, byś mogła zobaczyć Bożą prawdę o tym, jak ta i podobne książki mogą wpływać na twoje życie, ale chcemy też wpuścić nieco światła w te sfery twojego życia seksualnego, które często pozostają spowite cieniem.

Ta książka nie jest jedynie reakcją na fenomen trylogii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Ostatecznie jest ona o TOBIE – o twoich tęsknotach, pytaniach, o tobie jako kobiecie spełnionej zarówno seksualnie, jak i duchowo. Mamy nadzieję, że znajdziesz w niej coś, czego głęboko potrzebujesz i że pomożemy ci oddzielić prawdę od fikcji w realnym życiu.

Dannah Gresh - ekspert zajmujący się seksualnością i związkami oraz osoba doradzająca zaangażowanym duchowo kobietom.

Dr Juli Slattery - psycholog kliniczny i współfundator służby, która koncentruje się na życiu intymnym kobiet.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Dannah Gresh, Juli Slattery
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788378291985
ISBN: 9788378291985
ID: 344867

Zobacz również

Grey zdemaskowany
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...