BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Studia nad żydofilią

Ocena:
(3 opinii)

Czy możliwy jest antysemityzm bez Żydów? Autorzy twierdzą, że nie i udowadniają, że w Polsce wśród klasy rządzącej wciąż panują Żydzi...

Żydzi przecież są i na świecie, i w Polsce, a skoro są, trudno, żeby nie mieli własnego punktu widzenia. Jeżeli jednak tak jest, to dlaczego niby nie można powiedzieć o tym głośno?

Być może kierownictwo "Gazety Wyborczej" wolałoby, żeby nikt nie odważył się powiedzieć o tym głośno, bo wtedy jest większa szansa, że Polacy będą myśleli, iż naprawdę mają do czynienia z obiektywnym, a nie żydowskim punktem widzenia?...

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Dla myślących.

P. red. Michalkiewicz jak zwykle: celnie, dobitnie, genialnie wręcz-ale za razem prosto, czytelnie i przystępnie. Książki zdecydowanie NIE POLECAM: -zatwardziałym antysemitom, anty-antysemitom, -osobom mającym problem z trzeźwą oceną FAKTÓW, bez angażowania do tego emocji, oklepanych schematów i hasełek promowanych (np.) przez publicystów na poziomie "Gazety Wybiórczej:. -ludziom mającym problem z myśleniem w'ogóle. A poza tym uważam, że opinia nt. książki nie powinna zawierać jej opisu, skrótu, streszczenia etc. Pozdrawiam i zachęcam! :)

autor opinii: Wojciech Marszał

Studia nad żydofilią

Bardzo dobra, rzetelna pozycja (zbiór felietonów), opisująca prawdę, polskim, bogatym językiem. Dla Polaków powinna być jedną z pozycji narodowych lektur, zaś obywatelom posługującym się językiem polskim jak zwykle będzie przysłowiową zgagą. Życzę Panu Stanisławowi zdrowia i serdecznie dziękuję za pouczającą lekturę.

autor opinii: MarekW.

Dobra

Polecam, biorąc kontekst, że z powodu tej książki autor ma problemy życiowe.

autor opinii: Wojciech Serwatka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 108
Wydawnictwo: von Borowiecky
Wydanie: Warszawa 2014
ISBN: 978-83-60748-53-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Studia nad żydofilią Studia nad żydofilią
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...