BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Życie Marii Magdaleny opowiedziane przez bł. Annę Katarzynę Emmerich

Błogosławiona mistyczka Anna Katarzyna Emmerich przybliża czytelnikowi duchowy portret Marii Magdaleny, której życie całkowicie odmienia się pod wpływem spotkania z Jezusem Chrystusem i która, dzięki tej przemianie, staje się pierwszym świadkiem Jego Zmartwychwstania.

Z rozrzuconych wątków, zawartych w wizji mistycznej życia i męki Jezusa Chrystusa i Maryi, ksiądz Krzysztof Stola złożył, niczym witraż, obraz Marii Magdaleny, całkowicie odmienny od tego, jaki sugeruje Dan Brown w „Kodzie Leonarda da Vinci”. Książka ujęta w formie dialogu nie jest, bo i być nie może, biografią Marii Magdaleny. Jest natomiast opowieścią o jej życiu wewnętrznym.

Istotą rozważań – medytacji są nie tyle szczegóły i ich wielość, co raczej zobrazowanie wielkiej miłości Boga do człowieka. Stąd, jak się wydaje, nie było zamiarem Błogosławionej, a za nią redaktora [tej książki], prezentowanie „historycznej faktografii”, ile raczej trudnego dla chrześcijan każdej epoki „procesu nawrócenia”, prowadzącego do świętości. (ks. prof. Jarosław M. Popławski)

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 117
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2006
ISBN: 83-89862-65-4

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...