TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

1001 rzeczy o Miłosierdziu Bożym i św. Faustynie

Razem z św. Faustyną zgłębiaj Tajemnice Miłosierdzia Bożego!

Tajemnica Miłosierdzia Bożego stanowi najważniejszą prawdę przypomnianą całemu światu przez siostrę Faustynę Kowalską, najbardziej znaną i czczoną dzisiaj na świecie świętą z Polski.

Jej głębokie życie mistyczne i objawienia Pana Jezusa, a przede wszystkim ich teologiczne rozwinięcie przez św. Jana Pawła II, nieustannie fascynują i inspirują do twórczych poszukiwań i pytań.

Autorom tej publikacji przyświecała myśl z "Dzienniczka" św. Faustyny, by głosić współczesnemu światu niezgłębioną tajemnicę Miłosierdzia Bożego. Każdy zatem, kto sięgnie po treści w niej zawarte, ułożone w mozaikę tysiąca jeden małych elementów, będzie mógł odnaleźć coś dla siebie i ubogacić się ich przesłaniem.

Publikacja podzielona została na pięć części. W pierwszej zawarto zbiór faktów dotyczących osoby i życia św. Faustyny Kowalskiej. W drugiej znajdują się kwestie traktujące o miłosierdziu. Trzecia część zawiera treści odnoszące się do miłosierdzia Boga jako Jego przymiotu.

W czwartej Czytelnik odnajdzie informacje na temat orędzia Bożego Miłosierdzia przekazanego za pośrednictwem św. Faustyny. Ostatnia część ukazuje wielkich świadków miłosierdzia: św. Jana Pawła II, bł. ks. Michała Sopoćkę, ks. Józefa Andrasza SI, św. Brata Alberta, św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego i bł. Matkę Teresę.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: ks. Piotr Szweda MS, ks. Andrzej Witko
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 324
Wymiar [mm]: 140x202
EAN: 9788375958041
ISBN: 978-83-7595-804-1
ID: 287435

Zobacz również

1001 rzeczy o Miłosierdziu Bożym i św. Faustynie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...