NAJLEPSZE PREZENTY NA ŚWIĘTA

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 pieczęci zła

Ocena:
(1 opinii)

Temat grzechów głównych potrzebny jest do spokojnej analizy prawdy o sobie samym. Człowiek nosi w sobie dziedzictwo kłamstwa spowite w tajemnicę grzechu pierworodnego.

Teologiczno-psychologiczne rozważania odsłaniają korzenie zła. Autor pragnie uchronić osoby wzrastające duchowo przed lekceważeniem subtelniejszych przejawów grzechów.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Inwestycja w rozwój duchowy

Ja uważam że ta lektura powinna być obowiązkowa dla każdego kto uważa się za wierzącego w BOGA, kto chce się rozwijać duchowo i żyć jako ten który mówi: "wierzę w Boga Ojca..."Błędy które notorycznie popełniamy najczęściej pochodzą z naszej niewiedzy, nierozumienia nauki Chrystusowej i bagatelizowania jej z powodu: egoistycznego,lenistwa, próżności etc, etc... Siedem pieczęci zła to można powiedzieć - że jest to anatomia patologiczna moralnie człowieka. O. Marian Zawada właśnie m,in.przez tą książkę chce nam czytelnikom tej lektury pomóc zrozumieć i żebyśmy my naprawili swoje błędy (grzechy). 7 pieczęci zła to nic innego jak 7 grzechów głównych które mamy zrozumieć i zastosować w swoim życiu. Miłej lektury.

autor opinii: Eugeniusz Nazarewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Autor: Marian Zawada OCD
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788376040585
ISBN: 9788376040585
ID: 257798

Zobacz również

7 pieczęci zła
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...