TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 tajemnic Eucharystii

Ocena:
(121 opinii)

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Papież Jan Paweł II nazwał Najświętszą Eucharystię "największym skarbem Kościoła", a mimo to nawet wielu żarliwych katolików w sposób ograniczony pojmuje ten pełen mocy sakrament. Ta książka to wszystko zmieni! Dzięki niej zyskasz całkowicie nową świadomość, że Eucharystia nie ogranicza się tylko do przyjmowania Komunii; ona może przemieniać twoje codzienne życie.

Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka - głęboko oparta na Piśmie Świętym, pismach wielu świętych i nauczaniu dwóch ostatnich papieży - wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

Vinny Flynn jest dyrektorem wykonawczym MercySong Ministries of Healing. Jest utalentowanym muzykiem, mówcą i pisarzem, a jego przejmujące nauczanie o Bożym Miłosierdziu, sakramentach i ojcowskiej miłości Boga uczyniło z niego popularnego prelegenta na misjach parafialnych, konferencjach i rekolekcjach.

Ta niewielka książeczka jest prawdziwą perłą... publikacją, o której wszystkim katolikom chcę powiedzieć: "To trzeba przeczytać". Tak naprawdę to polecałbym tę książkę każdemu.

kard. George Pell arcybiskup Sydney
Jeśli szukasz nowych sposobów, aby zwiększyć swoje oddanie Naszemu Panu w Najświętszej Eucharystii, to jest to książka dla Ciebie. I proponuję, żebyś od razu kupił kilka egzemplarzy dla swoich przyjaciół.

o. Benedict Groeschel CFR
Vinny Flynn zrobił to, co wymyka się większości teologów: napisał o najgłębszych tajemnicach wiary prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem.

o. Peter Damian Fehlner STD

Opinie naszych Klientów (121 opinii)Napisz swoją opinię

EUCHARYSTIA

Moim zdaniem Książkę, czyta się bardziej sercem niż rozumem. Tajemnice Mszy Św opisane są bardziej dla "Prostaczków Ewangelicznych" niż dla Teologów i Doktorów Kościoła. Po lekturze rozpalisz w sobie miłość do Eucharystii i zapragniesz uczestnictwa w Niej systematycznie i bardzo świadomie.

autor opinii: Ania Białostoczanka

OObowiązkowa pozycja w każdym domu.

Polecam tę książkę każdemu. W bardzo zrozumiały i uduchowiony sposób autor podpierając się największymi autorytetami kościoła ( św. Jan Paweł 2, św. ojciec Pijo, sw. Tomasz z Akwinu itd..) przybliża nas do tajemnicy eucharystii, oraz pełniejszego zrozumienia jej niesamowitej wagi w naszym życiu. Uczy również zwrócenia uwagi na poprawną i godną postawę, którą z miłości do naszego zbawiciela Jezusa Chrystusa powinniśmy przyjąć podczas przyjmowania ciała i krwi naszego Pana, który tak nas umiłował, że życie swoje oddał za nas wszystkich na krzyżu dla naszego zbawienia.

autor opinii: Robert

Świetna książka, o zadadniczych kwestiach wiary. Mimo, ze opisuje prawdy, ktore powinny byc znane kazdemu chrzescijaninowi to w sposob prosty i przystepny otwiera oczy na wiele kwestii. Po lektura mozna w sposob pelniejszy i bardziej swiadomy przyjmowac Jezusa.

Podobnie jak autor miałam problem z duchową Komunią - dziękuję, że pomógł mi zbliżyć się o kolejny krok do Pana.

autor opinii: Maria Patejczyk

Boży palec

Przypadkowo trafiłam na tytuł tej książki, a raczej nie ma w życiu przypadków. Bóg dał mi łaskę zgłębienia tajemnic Eucharystii.Zaraz kupiłam 2 książki przez internet. Dwa wieczory połykałam wręcz tekst czytany. O jak cenne rzeczy w niej zawarte.wszyscy powinni o nich wiedzieć. Tajemnice Eucharystii poruszyły moje serce, zgłębiły moją świadomość o tym co dzieje się podczas każdej mszy św.a my nie jesteśmy tego świadomi. Jakże inaczej przeżywałam JĄ dzisiaj. Po komunii św. którą przyjęłam nie mogłam powstrzymać łez radości i świadomości że Jezus i cała Trójca św. jest obecna .Że Jezus mnie tak bardzo kocha.Moje dziękczynienie było zupełnie inne jak zawsze. Czułam naprawdę obecność żywego Jezusa w swoim sercu , to jest niesamowite. Po mszy św.opowiedziałam o tej książce koleżance i pożyczyłam jej tą książkę. Ją powinien każdy przeczytać. Z całego serca szczerze polecam

autor opinii: Zofia Gibas

7 tajemnic Eucharystii

Książka ciekawa, zrozumiałe napisana, polecam.

autor opinii: Urszula Soszynska

wspaniała

Dzień dobry, Polecam tą książkę dla tych którzy chcą żyć Eucharystią na codzień, dla tych którzy chcą zgłębiać swoją wiarę, dla tych którzy chcą spotkać sie z żywym Jezusem :) . Dużo wniosła w moim życiu :)

autor opinii: Anna złotnik

Super .SUPER Rewelacyjna,polecam każdemu chrześcijaninowi.

autor opinii: Maria Mazur

Chrześcijanin powinien przeczytać

Niezwykle wartościowa książka, każdy chrześcijan powinien ją przeczytać.

autor opinii: Ewa

Rewelacja!!!

Treść książki jest prosta i zwięzła. Wyjaśnia prawie wszystkie kwestie dotyczące Eucharystii. Mnie to wystarczyło, żeby zrozumieć ten największy skarb. Polecam tę książkę dla wszystkich!

autor opinii: Aldona Ligocka

Światło

Książkę powinien przeczytać każdy. Pozwala zrozumieć piękno, wspaniałość wiary katolickiej. Napisana w zrozumiały sposób,,skłania do refleksji. Przeczytałam ją trzy razy i za każdym odkrywam coś nowego. Treści zawarte w książce rozjaśniają drogę poznania Pana i pomagają godnie przeżywać Mszę Świętą.

autor opinii: Ewa Łukasik

wspaniala lektura

Ksiazka jest wspaniala. Pokazuje poprzez swiadomosc, którą niestety bardziej się posługujemy, ile nie wiemy o jak Wielki jest ten który na nas czeka. O tym, że to my wychodząc i pragnąc Jezusa otiweramy sie na Niego.
Polecam gorąco.

autor opinii: Michał Nowak

Cud miłości

Bardzo ciekawie napisana. W prosty sposób mówi o cudzie naszego Pana i Jego miłości do nas.

wartościowa pozycja

autor opinii: Elzbieta Nowicka

Tak malo o tym wiemy

Jest to wspaniala ksiazka pokazujaca czym jest Eucharystia dla ludzi,ktorzy

ktorzy kochaja Jezusa i przezywaja ja godnie i z szacunkiem dla Pana.

Polecam kazdemu katolikowi .

autor opinii: Robert Pawlowicz

Pouczająca

Bardzo pouczająca książka o wielu rzeczach nie zdawałam sobie sprawy. Daje dużo do myślenia. Bardzo polecam !.

Szok!

Pierwszy raz spotkałem się, aby ktoś z takim zaangażowaniem i prostotą objaśniał mi Eucharystię. Jestem pod wielkim wrażeniem, tego, że można tak prosto to ująć, tą naprawdę trudną do pojęcia Tajemnicę. Polecam!

autor opinii: Adam Sromecki

Super

Bardzo pomocna książka, polecam

autor opinii: Natalia

Godna polecenia

Książka pt. "7 tajemnic Eucharystii" wprowadziła nowe światło w relacje z Bogiem podczas Mszy Św.Odkryłam na nowo i poznałam jeszcze bardziej Boga żywego w Trójcy Św. Każdy kto ma jakiekolwiek wątpliwości w obecność żyjącego Pana musi koniecznie zajrzeć do w/w lektury,a na pewno się nie zawiedzie. POLECAM

autor opinii: jolanta torłop

Znakomita

Właśnie takiej wiedzy na temat Eucharystii było mi trzeba, dlatego oceniam tę książeczkę jako znakomitą, którą lekko się czyta, i zarazem bogatą w treści. Polecam każdemu, szczególnie tym, którzy chcą bardziej kochać Jezusa

autor opinii: Sławek Juzek

Otwiera oczy

Ta książeczka otwiera oczy na największą tajemnicę świata.Zmienia sposób myślenia o komunii św.Polecam wszystkim którzy chcą pogłębić swoją relację z Chrystusem.

autor opinii: Mariusz Łeski

"7 tajemnic Eucharystii"

Książka zaskakująca, poruszająca, porywająca .......... Kupiłem, ot tak, przy okazji, zajrzałem do środka i nie przestałem zaglądać dopóki nie dotarłem do ostatniej strony. Chciałem chociaż trochę zaspokoić głód poznania, a książka jeszcze go rozbudziła.

autor opinii: Stefan Szmidt

tajemnic jest wiele ale komunia jedna

zrozumiala, nie nudna, zartowna,napisana prostym jezykiem. Polecam kazdemu.

autor opinii: Anna Lebioda

Może być...

Chyba jednak spodziewałam się czegoś innego ;) Książka rzeczywiście mówi bardzo prostym językiem o głębokich tajemnicach i chyba aż ZA prostym... Jest w niej wiele cytatów i odniesień do Dzienniczka i dokumentów, ale za mało komentarza, za mało "wgryzienia się" w to wszystko.

autor opinii: KM

Wspaniała i bogata mądrą prostotą !

Książka wspaniała , mądrość podana w sposób przejmująco bogaty , a jednocześnie przystępny dla każdego czytelnika. Błagam Cię Panie , daj ludziom tej Wiary , jaka przenika strony tej książki.

autor opinii: Jan Ungeheuer

W życiu nie ma przypadków.

Jestem od 3 lat w związku niesakramentalnym, a więc nie mogę przyjmować Jezusa w postaci Komunii św, jednak od wielu lat przyjmuję Go w postaci duchowej. Komunia św. duchowa jest bardzo mocnym przeżyciem. Wielkim i bardzo głębokim. Jestem wierząca od zawsze, ale moja wiara obecnie jest paradoksalnie głębsza i mocniejsza niż była, kiedy byłam w związku sakramentalnym. Ciągle poszukuję wiedzy na temat Boga i Jego miłości miłosiernej. Szukam wiedzy po to, by jeszcze lepiej zrozumieć swoje doświadczenie życiowe. Książka "7 tajemnic Eucharystii" uświadomiła mi, że pod postacią Chleba przychodzi Jezus wraz z Ojcem i Duchem św. i jaką wartość przedstawia dla człowieka wierzącego. Od czasu przeczytania tej pasjonującej lektury pełniej uczestniczę we Mszy św.

autor opinii: Grażyna Kondracka

Wspaniała książka

Wspaniała książka , każdy powinien ją przeczytać . Wpierw przeczytałam "7 tajemnic Spowiedzi Świętej, a następnie "7 tajemnic Eucharystii" ta kolejność też miała duży wpływ na to w jaki sposób odebrałam treść książki. Polecam każdemu.

autor opinii: Lucyna

Polecam wszystkim poszukującym

Książka dla dorosłych, którzy pragną pielęgnować swoją wiarę tak, aby nie pozostałą na poziomie "maturalnym". Czytając ją zauważam te aspekty Eucharystii, o których dawno wiedziałam, ale nie potrafiłam ich nazwać.

autor opinii: Ola

Książki Vinny'ego Flynna nie tylko uczą nadziei i radości, ale tez pokazują, czym w istocie są te tak niezwykłe sakramenty, jak Eucharystia i Spowiedź. To tak ogromne bogactwo Miłości Bożej, z której nie do końca zdajemy sobie sprawę, przyzwyczajając się do oczywistości ich istnienia, a tak naprawdę powinniśmy bardziej dogłębnie zdać sobie sprawę z ich niezwykłości.
Autorowi udało się przekazać radosnym przesłaniem to, co winniśmy przeżywać mając szansę uczestniczyć w Eucharystii, jak też poddać się uzdrawiającej mocy sakramentu spowiedzi.

autor opinii: Maria

7 Tajemnic Eucharystii

Bardzo dobra książka...dla każdego... pozwala innym okiem spojrzeć na przyjmowanie Komunii Świętej - na Ciało Chrystusa które przyjmujemy i głębsze przeżycie duchowe jakie daje Eucharystia. Należy dać z siebie więcej i otworzyć się na Chrystusa...... uświadomienie sobie co tak naprawdę przyjmujemy do swojego serca....KOGO Przyjmujemy......to jest piękne..... Kontempluje wiarę.....szukam więzi z Bogiem, która pozwoli mi jeszcze bardziej otworzyć się na Chrystusa i stać się lepszym człowiekiem.
Dlatego takie książki są mi bardzo potrzebne......szukam ich, przeszkodą jest budżet bo dużo jest takiej literatury.....

autor opinii: Kaśka z Poznania

Warto tę książkę dobrze "przetrawić"!

O Eucharystii nigdy za dużo. Bezcenne myśli dla tych, którzy szukają Obecności Zbawiciela w znakach najważniejszej Liturgii, którą jest Msza Święta!

autor opinii: Bogdan Nitka

ocena

zdaniem tych którzy ją przeczytali -wspaniała

autor opinii: anna nowak

Tajemnica

Po przeczytaniu tej książki wiele rzeczy mi się wyświetliło

autor opinii: Mariola Nadaj

Odkryj tajemnice

Czytając tę książkę odkrywasz na każdej stronie nowe tajemnice Eucharystii, które wydawałoby się że je znałeś... ale nie do końca i nie we właściwy sposób. Książka napisana niezwykle prostym językiem otwiera twoje serce na miłość i miłosierdzie Jezusa.

autor opinii: Ryszard Owczarski

Książka, którą powinien przeczytać każdy katolik. Gorąco polecam.

autor opinii: Danuta

Broszurka człowieka pełnego wiary. Bez głebszych odniesień do rozumu.
Myślę, że pogłębia spojrzenie na Eucharystię, ale nie do wszystkich trafić może.

autor opinii: Lucjan Mączewski

Polecam

Polecam! Warto przeczytać.

autor opinii: Kasia B.

Wspaniała lektura

Książka, która otwiera oczy i daje nowe życie. Poleciłabym każdemu, kto nie wie lub nie rozumie, co tak naprawdę dzieje się w Kościele.

autor opinii: Lidia Lewandowska-Nayar

Skarby do odkrycia

Książka pisana przystępnym językiem, w którym kryje się żar miłości do Jezusa eucharystycznego. Autor cytuje licznych świętych i dokumenty Kościoła pokazując swoją wiedzę w omawianym temacie, albo raczej rzetelne zainteresowanie tematyką Eucharystii. Bardzo dobrze stymuluje mój głód bliższego poznawania Boga i życia z Nim w przyjaźni. Krótko, zwięźle i na temat. Gorąco polecam!

autor opinii: Małgorzata Kwiecińska

Gorąco polecam

Polecam dla tych, którzy niewiele rozumieją i dla tych, którzy kochają Chrystusa Eucharystycznego.

autor opinii: Bogdan

Niezbędna wiedza dla każdego

Te książkę powinien przeczytać kazdy Katolik. Niejednego z nas, któremu sie wydaje, że zna temat Eucharystii, zaskoczy.
Pozwoli przeżywać pełniej spotanie z Jezusem w Eucharystii. Czy tylko z Nim?- odpowiedź w książce. POLECAM !!!

autor opinii: Mirosław Gembala

LATARNIA NA DRODZE ŻYCIA

"7 TAJEMNIC EUCHARYSTII" ja nazwałabym LATARNIĄ NA DRODZE ŻYCIA. Niewielka książeczka napisana prostym i bardzo zrozumiałym językiem powinna trafić do każdego. Choć uchodzę za osobę w miarę swobodnie poruszająca się po zagadnieniach naszej wiary, za kogoś kogo Bóg obdarzył wieloma darami (świadoma tego codziennie Bogu zań dziękuję) - czytałam "7 Tajemnic..." z otwartymi ustami. Prawie natychmiast przypomniała się mi maleńka modlitewka ks. bpa Józefa Zawitkowskiego: "Taka wiarę mieć bez pytań, Takie Bogu zaufanie, Ciche Bogiem zadziwienie, przez Józefa daj nam Panie!" Dziś po przeczytaniu tej książeczki mam wprawdzie nadal pytania, ale jakże inne, jak zmalała ich ilość. Jak WIELKA TAJEMNICA stała się dziś dla mnie bliską, jaśniejszą, rzucającą na kolana - POZOSTAJĄC NADAL TAJEMNICĄ ... Choć od lat inaczej do EUCHARYSTII nie podchodziłam jak na kolanach obrywając często za postawę nie zawsze wybredne epitety - no cóż ludzie są różni, a kapłani to jedni z nas - bardzo często instynktownie klękałam, pamiętając, że przed Najwyższym chylą czoła nawet wielcy Aniołowie w Niebie... I nie straszny mi był Kędzierzawy, który adorujących Najświętszy Sakrament szczególnie sobie upodobał, dając znać o sobie tak na zewnątrz, jak i w nas samych - szalejąc dosłownie. Po przeczytaniu już któryś raz "7 Tajemnic..." , poznaniu "ukrytej" prawdy dostępnej WIELKIM (ŚWIĘTYM) tego świata mogę spokojnie powiedzieć: jej treść umocniła mnie, spowodowała, że i Msza św. inaczej teraz jest przeze mnie przeżywana - głębiej, z wielką czcią i miłością.

autor opinii: Anna Ziółkowska

ksiazka "7 tajemnic Eucharystii"

Bardzo wartościowa książka, do wielokrotnego sięgania.W sposób klarowny i przekonywujący wyjaśnia to ,co można wyjaśnić w kwestii Eucharystii, jej wielkiej wartości.
Sądzę, że każdy wierzący chrześcijanin i osoby mające trudności i wątpliwości co do Eucharystii powinni ją przeczytać.
Dla mnie jest odkryciem i dużą pomocą.

autor opinii: Urszula Orlińska-Masło

Po przeczytaniu książki" 7 tajemnic Eucharystii" poczułam, że szybko muszę podzielić się nią z innymi ludźmi. Otwiera oczy.Jestem pod wrażeniem.

autor opinii: Justyna Kodym-Grzesło

doskonała książka

Polecam z całego serca, przeczytałam tę książkę jednym tchem / ale i przepłakałam /, tak bardzo mnie zaciekawiła i zadziwiła. Zadziwiło mnie wiele rzeczy ale jedną z nich jest przyjmowanie komunii sakramentalne i duchowe. Niesamowity , prosty i dający wiele do myślenia przekaz autorski, dlatego muszę ją przeczytać jeszcze raz ale już spokojniej, bo tak mało wiemy na temat Eucharystii. Wspaniałych przeżyć podczas czytania.

autor opinii: Krystyna Rogoża

warto przeczytać

Największą wartością dla mniej w tej książce jest uświadomienie sobie oczywistych prawd o Eucharystii. Głównie o duchowym Jej przeżywaniu. Autor uświadomił mi jak ważne jest przyjmowanie duchowe Boga. Bez dobrego przygotowania i całkowitego oddania się na własność Bogu nie może być mowy o dobrym przyjęciu sakramentu. To właśnie uważam za najważniejsze w tej książce

autor opinii: Krystyna Boratyńska

7 tajemnic Eucharystii

Trudna, jeszcze nie przeczytałem do końca

autor opinii: A. Kasprzyk

Gorąco polecam !

Dzięki tej pozycji książkowej jeszcze bardziej otworzyłam się na Boga. Książka ta ukazała wiele istotnych aspektów wiary, rozwiała niektóre wątpliwości i dzięki niej bardziej świadomie podchodzę do Komunii Św., jako ŻYWEGO Boga !!!

autor opinii: Ewa

Polecam

Zanim przeczytałam tą książkę nie zdawałam sobie sprawy że Eucharystia to taki SKARB! Lektura obowiązkowa dla wszystkich katolików. Polecam!

autor opinii: Marta

Porywająca książka

Przeczytałam, znowu po krótkim czasie będę czytać. Co tu dużo pisać piękna książka, która wiele zmieniła w przeżywaniu przeze mnie mszy świętej .Polecam z całego serca

autor opinii: Marzanna Kulesza

Opinia pozytywna

Wspaniała książka, która pozwala lepiej zrozumieć Mszę Świętą. Uważam, że powinien ją przeczytać każdy chrześcijanin. Polecam !

autor opinii: Kamil

Tajemnice naszej wiary

W tej księgarni kupuję już kolejną książkę. Nigdy nie zawiodłam się na tej księgarni oraz wybranej pozycji. Myślę, że w tej księgarni są tylko książki wartościowe, pełne ducha. Również obsługa jest bardzo rzeczowa, szybka i serdeczna.
"7 tajemnic Eucharystii" to pozycja, która przybliża nam wartość Największego Daru, niezbędnego w drodze do świętości. Książka pomogła mi zrozumieć, jak niesamowite rzeczy dzieją się podczas Mszy Świętej i przeistoczenia, a jednocześnie rozbudziła miłość do tego sakramentu. Zachęcam do sięgnięcia do tej pozycji, gdyż naprawdę warto.

autor opinii: Asia

bdb

jeżeli jest coś dobre to samo się obroni a tej książki nie potrzeba oceniać, bo jest dobra. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi i to tyle.

autor opinii: Barbara

Książka, dzięki której zyskałam nową świadomość. Uzmysłowiła mi w jak ograniczony sposób pojmowałam tajemnicę Eucharystii. Polecam.

autor opinii: Ela Rubin

Wyjaśnia tajemnice

Prostym jezykiem wyjaśnia niesamowite tajemnice i zachęca do chodzenia do "Nieba na ziemi". Polecam

autor opinii: Grzegorz Pol

każdy chrześcijanin powinien to przeczytać, bardzo dobra :)

autor opinii: Ilona Lipka

książka która wiele wyjaśnia, upraszcza. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z niektorych rzeczy a książka je porządkuje. Polecam.

7 tajemnic Eucharystii

Książka bardzo dobra, przybliża eucharystię, pozwala zrozumieć eucharrystię. Daje nadzieję, wiem, że będę do niej wracać.
Tę książkę czytają już moi bliscy.

autor opinii: Maria Gizulewska

Wspaniała pozycja

Polecam tę niewielką objętościowo książeczkę. Dobrze jest czasem przypomnieć sobie w czym uczestniczymy i co otrzymujemy biorąc pełny udział w najświętszej ofierze. Serdecznie polecam

autor opinii: Zygmunt Kubica

Gwiazdka z Nieba

W skali ocen powinna być 6-ka. Książka " 7 tajemnic Eucharystii "
otworzyła mi oczy, co takiego ja
przyjmuję podczas przyjmowania Komunii Świętej? Kiedyś to był tylko opłatek i nic więcej, a obecnie książkę " 7 tajemnic Eucharystii " czytam kilka razy i nigdy nie mam jej dość.

autor opinii: Ryszard Jakubowski

Uświadamia jak ważna jest masza święta

Książka bezpowrtonie zmienia, udział we mszy świętej wszystko dziejące się na niej jest głębsze, bardziej świadome, po jej przeczytaniu dociera do człowieka jak wiele traci biorąc udział w eucharystii bez zjednoczenia się z Chrystusem poprzez przyjęcie komunii świętej.

autor opinii: Anna Niedbała

7 tajemnic Eucharystii

Warto przeczytać, jeśli poważnie traktujesz BOGA, siebie, wiarę....

autor opinii: Bożena

7 tajemnic Eucharystii

Książka godna jest polecenia. Połknąłem ją jednego mimio tego, że nie brakuje mi zajęć. Autor mówi zrozumiałym językiem o tym, co jest najważniejszer dla chrzescijanina wierzącego w prawdziwą obecność Pana Jezusa w komunii świetej. Książka jest odpowiedzią autora na pełne bólu słowa Pana Jezusa z Dzienniczka o złym traktowaniu Go lub o niedostatecznym korzystaniu z Jego obecności w naszym życiu, gdy przychodzi nas pod postaciami eucharystycznymi. Autor zwraca uwagę na znaczenie komunii duchowej dla właściwego przeżywania tego sakramentu. Sięga do nauczania Kościoła i własnych doświadczeń. W gruncie rzeczy troszczy się o głębsze przeżycie miłości Boga do nas i naszą do Niego w momencie komunii świętej i w czasie po niej następującym.

autor opinii: witold okrasa

7 tajemnic Eucharystii

Polecam . Książka warta przeczytania. Autor przypomina i poniekąd uczy nas , że każdy katolik przyjmując komunię św. powinien zdawać sobie sprawę jak wyniosła i ważna jest ta chwila. Na codzień zapominamy o tym , że pod postacią chleba i wina spotykamy się i przyjmujemy prawdziwego P. Jezusa.

autor opinii: Krystyna Z

Fajna;))

autor opinii: Slawomir Bombera

TO KOMPENDIUM WIEDZY EUCHARYSTYCZNEJ
POLECAM

autor opinii: Iza

Polecam tę książkę, ponieważ otworzyła moje serce na Eucharystię i zwróciła uwagę na ten sakrament. Jest to lektura przystępna, ale bardzo bogata w treśc i trafiająca prosto w serce. Gorąco polecam wszystkim, którym nieobojętne jest to, co dzieje się w kościele podczas Mszy Św., a nie zawsze rozumieją po co to wszystko. Ta książka sprawi, że nie będą się nudzic na Eucharystii.

autor opinii: Agnieszka Burzała

pozycja obowiązkowa , dla osób pragnących świadomie przeżywać mszę św

autor opinii: piotr

kasiążka warta przeczytania

polecam

autor opinii: łukasz

przepiękna książka

kupiłam te ksiażkę jako jedną z trzech ,wywarła na mnie największe,ogromne wrażenie

autor opinii: grazyna rode

Tajemnice

Każdemu polecam przeczytanie tej książki. Wydanie mogłoby być ciekawsze, ale ogólnie czyta się całkiem nieźle :)

autor opinii: Monika M.

Doskonała

Uważam, że ta książka powinna znależć się w każdym domu. Otworzyła mi oczy i serce na relacje jakie ciągle dzieją się między Bogiem a człowiekiem, na to jak bardzo ON nas kocha i pragnie nas wspierać. Bardzo gorąco polecam.

autor opinii: A.W.

polecam

gorąco polecam przeczytanie, szczególnie tym,którzy pragną pełniej przeżywać spotkanie z Bogiem

autor opinii: Jolanta Piec

Przewodnik po Mszy sw.

Książka 7 tajemnic Eucharystii jest bardzo dobra. Polecam ją wszystkim, którzy pragną pogłębić swoją więź z Jezusem. Pomaga mi każdego dnia lepiej uczestniczyć we Mszy św.. Jest napisana bardzo przystępnie. Może ją zrozumieć każdy człowiek. Bardzo dobrym językiem. Zachęcam wszystkich, którzy jej jeszcze nie czytali, by po tę książkę sięgnęli. Maria.

autor opinii: B.C.

Warto odkryć ten skarb - Eucharystię

Książka 7 Tajemnic Eucharystii pozwala zbliżyć się do Tajemnicy tego Daru, który jest niedoceniany przez współczesnego człowieka. Z otwarciem się na Chrystusa w Hostii kłopot miewają nawet sami księża, bowiem cywilizacja nasza przecenia rozum i tylko mniejszość posiada ufność małego dziecka, które szczerze w pełni przyjęłoby dziecięctwo Boże przyjmując Eucharystię. W cichutkim kościółku skromnie czeka na nas Chrystus, chcąc obdarować nas skarbem Życia a my biegniemy spędzić kolejne godziny w supermarkecie czy obmyślając nasze genialne wynalazki.

autor opinii: Ewa Turczyńska

Polecam!

Zdecydowanie polecam tą książkę. napisana prostym jęzkiem,przyjemna w czytaniu,a przy tym pobudza do refleksji. Znajdziemy w niej odniesienia do codziennego życia, Dzienniczka s.Faustyny a także nauczania Kościoła. Eucharystia to niesamowity dar. Zachęcam do przeczytania tej lektury każdego! Niech to będzie pierwszy lub kolejny krok w odkrywaniu tajemnicy Eucharystii!
Ps. Warto kupić kilka egzemplerzy, bo na peno znajdzie się ktoś, komu będziemy chcieli ją podarować!:)

autor opinii: Magdalena Sękowska

książka godna polecenia każdemu człowiekowi. Autor w bardzo przystępny sposób dzieli się spostrzeżeniami czym tak naprawdę jest Eucharystia. Zapewniam wszystkich czytelników, że nie usłyszeli jeszcze wielu z tych prawd nawet w kościele.

autor opinii: Robert J

Bardzo polecam

Prosto i klarownie napisana książka, która każdy wierzący powinien przeczytać. Uzmysławia wiele rzeczy, o których zapominamy gdy przystępujemy do Stołu Pańskiego. Cudowna lektura do której warto wracać i podzielić się nią z innymi. Ja kupiłam już kilka egzemplarzy, które sprezentowałam przyjaciołom.

autor opinii: Iwona

7 tajemnic Eucharystii

Godne przeczytania. 5/5

autor opinii: Monika Urbańska

co jest najważniejsze

Dla nas chrześcijan najważniejszą jest Eucharystia stąd głód wiedzy na ten temat -dzięki, Ewa

autor opinii: Ewa Banasińska

„7 TAJEMNIC EUCHARYSTII”

„7 TAJEMNIC EUCHARYSTII”
Bardzo dziękuję za to, że mogłam przeczytać tę książkę. Jest ona dla mnie świadectwem, świadectwem wiary Autora i świadectwem wiary osób, o których opowiada. Moja wiedza o eucharystii była tak mała jak ziarnko piasku (moja wiara z pewnością jest jeszcze mniejsza). Byłam jak uczniowie z Emaus.
Wiele nauczyłam się o Eucharystii. Nic nie wiedziałam o Komunii duchowej – teraz staram się Ją przyjmować. Nie przystępowałam też do sakramentu z należytym skupieniem, zastanowieniem – teraz może nie czynię tego lepiej, ale na pewno inaczej, z większą świadomością (choć zawsze w chwili przyjmowania Komunii św. bardziej myślę o tym, by przyjąć ją jak najlepiej fizycznie, a nie duchowo - potem gromię się za to). I za każdym razem proszę, żeby moje przyjęcie Chrystusa, nie obrażało Go, żeby przyniosło mi pożytek a nie szkodę, bo Komunia św. jest dla mnie lekarstwem i siłą do życia i do radzenia sobie z codziennością, z moim grzechem i złem. Trzymam się Ręki Bożej, nie wypuszczam Jej ani na chwilę, bo wiem, że inaczej upadnę i wrócę tam, skąd przyszłam. Dlatego proszę, bo wiem, że nie jestem godna.
Dzięki Autorowi również inaczej przeżywam msze święte – przez tę krótką chwilę rzeczywiście jestem w innym wymiarze, a świat na zewnątrz nie istnieje, wchodzę do Nieba (albo przynajmniej tak chcę myśleć).
Książka ta unaoczniła z jednej strony wielką wiedzę Autora, a z drugiej Jego wielką pokorę. Wszystko, co mówił było poświadczone Biblią. Żadne słowo, żadne zdanie nie było gołosłowne. Ale też nie miało się uczucia obcowania z Wielką Mądrością (mimo że tak było), bowiem Autor jawił się jako człowiek niezwykle skromny, mający takie same wątpliwości jak Jego czytelnik.
To tylko taki pobieżny zbiór myśli. Na pewno będę chciała wrócić do tej książki. Jest mądra i zwykła (w swej niezwykłości).

Beata Nowakowska

autor opinii: Beata Nowakowska

Znakomita ksiazka.

Bardzo dobra pouczajaca ksiazka.

autor opinii: Anna N oga

Sredecznie polecam :-))

Piękna książka, pozwalająca odkryć coś niby oczywistego,a tak naprawdę niedostrzeganego - mianowicie to, że Bóg nieustannie na nas czeka i bardzo cieszy się gdy przyjmujemy Go pod postacią chleba do naszych serc.

autor opinii: Iwona Rola

Polecam

Polecam wszystkim poszukującym! Autor w prosty sposób przedstawia, wydawałoby się oczywiste momenty Mszy świętej, w zupełnie nowym świetle. Warto przeczytać-przemyśleć, a niedzielna Eucharystia nabierze z pewnością dużo głębszego znaczenia.

autor opinii: Cecylia

to bardzo dobra książka, daje zrozumienie czym jest Eucharystia, jak jest to dla nas cenne, katolik wierzący w żywego
Jezusa powinie ją przeczytać

autor opinii: Renata

jestem zadowolona

Jestem zadowolona z zakupu. Od pewnego czasu poszukiwałam czegoś co przybliżyłoby mi wartość eucharystii. Uważam , że każdy katolik powinien ją przeczytać,jeżeli chce prawdziwie przeżywać eucharystię

autor opinii: Jagoda

OBECNOŚĆ

Książka "7 tajemnic Eucharystii" ,to jedna z tych pozycji ,którą polecam wszystkim spragnionym większej przyjaźni z Chrystusem Eucharystycnym.
Autor pisze prostym ,a jednocześnie pięknym językiem ,rozbudzając w czytelniku pragnienie SPOTKANIA.
Ważnym walorem książki ,jest sięganie przez pisarza do Dzienniczka św.Faustyny!
Gorąco polecam!!!

autor opinii: Stanisław Kaźmierowski

Nieduża a cenna

Chociaż o Eucharystii czytałam już wcześniej i wiedziałam o wielu rzeczach opisanych w tej książce, to jednak dowiedziałam się czegoś więcej i generalnie przeczytanie tej książeczki pomaga mi jeszcze bardziej cenić Eucharystię. Moja ciocia po przeczytaniu sama stwierdziła, że rzeczywiście "każdy powinien ją przeczytać".

autor opinii: Karolina

Kasiążka warta polecenia

autor opinii: Karyna Zub

Moc Eucharystii

Witam-polecam ta ksiazke wszystkim szukajacym Boga,dodaje ona wiary w Najswietszy Sakrament - bardzo ciekawa ksiazka

7 Tajemnic Eucharystii

Wspaniala ksiazka, kazdy powinien ja przeczytac!

autor opinii: Albert

POLECAM

Polecam tą książke każdemu, najlepiej zakupic pare egzemplarzy więcej i zrobić komuś naprawde bardzo wartościowy prezent!!!

autor opinii: Rafał

Koniecznie trzeba przeczytać!

Bardzo głęboka i pomocna treść w prawdziwym przeżywaniu Eucharystii. Po przeczytaniu człowiek zupełnie inaczej , pełniej,z głębokim zrozumieniem uczestniczy we Mszy Św.
Polecam tę niewielką książeczkę nie tylko tym, którzy regularnie uczestniczą w Eucharystii, ale również, a może szczególnie tym wątpiącym, tym, którzy zabłądzili gdzieś po drodze...

autor opinii: Agnieszka Gołombniak

bardzo dobra ciekawa książka. porusza ważne tematy dotyczące tego najważniejszego sakramentu. Już na zwsze zmieniła moje podejście do Eucharystii i Najświętszego Sakramentu. Wiedziałem że to arcy ważny dar ale nie sądziłem że aż tak Jakby istniał spis obowiązkowy spis lektur dla każdego katolika ta książka z pewnością byłą by jedną z pierwszych

autor opinii: Łukasz W

GODNA UWAGI!

Niesamowite przedstawienie wydawałoby się tak dobrze nam znanych elementów Eucharystii. Dzięki lekturze Siedmiu Tajemnic Eucharystii, można jak sądzę jeszcze pełniej, głębiej przeżywać Liturgię.

autor opinii: Przemek Drożniak

Krótka refleksja po lekturze książki

Jeśli Aniołowie nie mogą do końca zgłębić tajemnicy
Eucharystii, to nie oznacza, że człowiek nie powinien Jej zgłębiać. W tym procesie, chyba bardziej niż spekulacje teologów, pomocne są doświadczenia prawdziwych mistyków oraz przemyślenia
ludzi mądrych i wrażliwych jak Vinny Flynn. Jego książkę polecam Każdemu.

autor opinii: Jerzy Kędra

Wspaniała książka

Polecam każdemu, kto chce pogłębić swoją wiedzę o Eucharystii.

autor opinii: Tomasz

Książka znakomita,do przeczytania przez każdego katolika Obowiązkowo!

autor opinii: Bogdan Turyk

Uwaga - Bardzo ważne!!!

Książka w najmniejszym stopniu nie przereklamowana. Raczej za mało jeszcze reklamowana. Dla każdego kto jest znudzony mszą, dla każdego kto myśli o zrezygnowaniu z eucharystii, dla każdego kto chce choć troszką lub bardzo głęboko ją zrozumieć.

autor opinii: Joanna P

Bardzo dobra książka

Ciekawa książka, która ułatwia zrozumieć głębię Eucharystii. Ciekawa dla wtajemniczonych, bo wątpię, aby przysłowiowy Kowalski zachwycał sią nad tą tematyką. Dla mnie książka wyjątkowa, bardzo dobrze napisana

autor opinii: Paweł Żuraw

polecam

Książka świetnie, przystępnie napisana. A co najważniejsze książka, która pozwala otworzyć sie na bogactwo Eucharystii. Polecam ją tym wszystkim, dla których Eucharystia jest najważniejszym wydarzeniem dnia

autor opinii: x. Rafał Główczyk

Zawsze jestem zadowolony z ksiązek i obsługi księgarni

autor opinii: Adam Pietrzak

Jest to książka godna ciągłej medytacji, rozważań, stale należy do niej wracać,wspaniale napisana - prostym trafiającym do serca językiem. Należy ją reklamować, bo jesteśmy katolikami, a często nie wiele rozumiemy jaka jest moc Eucharystii.

autor opinii: Wołoszczuk

Dobra książka

Jest to niezwykle dobra książka dla każdego, kto chce głębiej zrozumieć Eucharystię. Napisana w sposób przystępny, wyjaśnia wszystkie momenty tego niezwykłego sakramentu. Pomaga lepiej przeżywać i doskonalej uczestniczyć w tym misterium. Polecam , każdemu tę książkę, daje siłę i moc. Dziękuję księgarni , że otrzymała ją tak szybko. teresa

autor opinii: teresa Ciepielowska

7 tajemnic Eucharystii

Piękna pozycja, pogłębia spojrzenie na Eucharystię

autor opinii: Sylwia Saracen

7 tajemnic Eucharystii

Książka jest napisana prostym i zrozumiałym językiem. Proponuję ją wszystkim osobom którzy pragną
pogłębić swą wiarę żyć wprawdzie i miłości

autor opinii: Waldemar

Moja opinia

Książka ta może zająć jedno z czołowych miejsc w bibliotece osoby należącej do Kościoła Katolickiego.

autor opinii: Tomasz

Mimo że jestem osobą wierzącą i praktykującą, nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak wielkim skarbem jest dla nas Eucharystia. Książka "7 tajemnic Eucharystii" pozwoliła mi otworzyć się na tę Tajemnicę, jest początkiem drogi do jej zgłębiania. Przeczytałam w jeden wieczór, choć pewien niedosyt pozostał... Gorąco polecam.

autor opinii: Sylwia Zowczak

Rewelacyjna

Książka wciąga, tak bardzo, że przeczytałem ją w jeden wieczór. Choć z pewnymi treściami na temat eucharystii już się spotkałem, to jednak fragmenty z "Dzienniczka" św. Faustyna i inne wypowiedzi teologów, czy świętych jak proboszcza z Ars, wrzucają nowe światło na Eucharystię. Każdemu, kto chciałby odnowić swoje przeżywanie tego sakramentu polecam zainwestowanie w swoją wiarę, przez lekturę tej książki. Bardzo, bardzo polecam. Poza tym do tej książki trzeba powracać, a czytając nie bać się na marginesie dopisywać swoje przemyślenia, lub podkreślić to co szczególnie dotknęło serca.

autor opinii: maksymilian kamza

Odniesienie do życia

Poprzez proste słowa, podparte konkretnymi przykładami z życia, Autor przybliża Tajemnicę Eucharystii, wzbogacając spojrzenie na ten Sakrament o Orędzie Bożego Miłosierdzia. Nie brakuje konkretnych odniesień do dokumentów Kościoła, które pozwalają rozwiewać wątpliwości czy naleciałości, jakie mogą obrastać nasze doświadczenie Eucharystii i w Niej uczestnictwo.

Polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną pogłębić osobiste spotkanie z Chrystusem we Mszy św. - a przez to o wiele obficiej czerpać z darów, jakie niezmiennie złączone są z każdą ofiarą Mszy Świętej.

autor opinii: ks. Wojtek

Dobra książka

Książka ta wiele mi wyjaśniła, sprawiła, że na wiele spraw związanych z Eucharystią spojrzałam inaczej. Przypomniała mi również o rzeczach znanych, ale trochę zapomnianych. Polecam: młodym- żeby pewne rzeczy poznali, starszym- żeby sobie przypomnieli.

autor opinii: Jolanta Wilk

koniecznie przeczytaj

Napisana prostym, przystępnym jezykiem książka o Eucharystii, która dla nas wszystkich jest wielką i do końca niepojetą tajemnicą. Nad tą tajemnicą powinniśmy sie często pochylać i starć sie zrozumieć bo przecież jest ona źródłem i bogactwem naszego chrześcijańskiego życia. Książka "7 tajemnic Eucharystii" wychodzi temu naprzeciw.

autor opinii: Leszek Dziwosz

Polecam

W przejrzysty sposób pokazuje głębię i wielkość Eucharystii. Dobrze się czyta, jest nie za gruba (dla mnie to walor)ale nie wystarczy ją raz przeczytać. To książka którą można brać ze sobą wszędzie.

autor opinii: Mirosława Żmuda

dobra książka

dobra książka każdy katolik powinien ją przeczytać jeśli chce odkrywać tajemnice
Eucharystii.
warta polecenia!!!

Polecam :-)

Prosta, zrozumiała a zarazem głęboka. Polecam tym, dla których Eucharystia jest ważna jak i tym, którzy są poszukujący...

autor opinii: Grażyna Józefowicz

Rewelacja!

Książka w jasny, przystępny sposób opisuje i wyjaśnia "tajemnice Eucharystii"! Autor przedstawia zagadnienia, które być może nawet nie przyszłyby nam do głowy, a które są arcyważne!
Szczerze polecam tą pozycję, jak również samą księgarnię tolle.pl, cały proces zamówienia & realizacji przebiega bardzo sprawnie i profesjonalnie!

autor opinii: Wioletta Stachelek

Wspaniała

Zamówiłam dwie sztuki, jedną podarowałam Mamie , która przeczytla tę ksiązke 2 razy dla lepszego zrozumienia. Poleca i pożycza swoim koleżankom. Warto!

autor opinii: Ewa Piotrów

Książka bardzo dobra

Polecam tę książkę każdemu kto pragnie głębiej duchowo przyeżyć Eucharytię. Pomaga zrozumieć cała istotę Eucharystji i cel przyjmowania Komunii św. jako zjednoczenie z Jezusem.

autor opinii: Maria Malinowska

Dobra księga

Polecam, trochę może "luzacka", ale też dużo uczy, otwiera oczy na nowe spojrzenie na msze św., na Ducha św., na Świętych.

Ważne są te fragmenty, których nie byłem świadom jako katolik, czyli przyjmowanie trójcy św. pod postacią komunii św.

Dobra i wyjątkowa książka, choć specyficzna.

Pozdrawiam

autor opinii: Łukasz Owsiak

bardzo dobra książka

Książka jest odpowiedzią na wyzwania naszych czasów. Tematyka Eucharystii bywa zupełnie niezrozumiała. Ta książka może pomóc odkryć wartość Mszy św. współczesnemu człowiekowi

autor opinii: WPLenart

Misterium

Książka ta odkryła przede mną na nowo bogactwo Eucharystii, pozwoliła głębiej zanurzyć się w żywej obecności Pana Jezusa i serdeczniej przeżywać relację z moim Panem i Oblubieńcem. Bardziej niż dotąd odkryłam w Eucharystii komunię Trójcy Świętej i każdego dnia, gdy uczestniczę we Mszy św. osobiście próbuję jednoczyć się z każdą Osobą Boską - przez Jezusa Chrystusa. Czytałam tę książkę już dwa razy i nadal jest dla mnie źródłem nowych doświadczeń. Dziękuję.

autor opinii: s. Jolanta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Vinny Flynn
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788375570977
ISBN: 978-83-7557-097-7
ID: 191010

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki 7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...