TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 tajemnic Eucharystii

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Papież Jan Paweł II nazwał Najświętszą Eucharystię "największym skarbem Kościoła", a mimo to nawet wielu żarliwych katolików w sposób ograniczony pojmuje ten pełen mocy sakrament. Ta książka to wszystko zmieni! Dzięki niej zyskasz całkowicie nową świadomość, że Eucharystia nie ogranicza się tylko do przyjmowania Komunii; ona może przemieniać twoje codzienne życie.

Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka - głęboko oparta na Piśmie Świętym, pismach wielu świętych i nauczaniu dwóch ostatnich papieży - wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

Vinny Flynn jest dyrektorem wykonawczym MercySong Ministries of Healing. Jest utalentowanym muzykiem, mówcą i pisarzem, a jego przejmujące nauczanie o Bożym Miłosierdziu, sakramentach i ojcowskiej miłości Boga uczyniło z niego popularnego prelegenta na misjach parafialnych, konferencjach i rekolekcjach.

Ta niewielka książeczka jest prawdziwą perłą... publikacją, o której wszystkim katolikom chcę powiedzieć: "To trzeba przeczytać". Tak naprawdę to polecałbym tę książkę każdemu.

kard. George Pell arcybiskup Sydney
Jeśli szukasz nowych sposobów, aby zwiększyć swoje oddanie Naszemu Panu w Najświętszej Eucharystii, to jest to książka dla Ciebie. I proponuję, żebyś od razu kupił kilka egzemplarzy dla swoich przyjaciół.

o. Benedict Groeschel CFR
Vinny Flynn zrobił to, co wymyka się większości teologów: napisał o najgłębszych tajemnicach wiary prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem.

o. Peter Damian Fehlner STD

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Vinny Flynn
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788375570977
ISBN: 978-83-7557-097-7
ID: 191010

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki 7 tajemnic Eucharystii 7 tajemnic Eucharystii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...