TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 tajemnic spowiedzi

Poznaj sekret owocnej spowiedzi

Jeśli doświadczasz ociągania się w drodze do konfesjonału... Jeśli czujesz się zniechęcony wyznawaniem ciągle tych samych grzechów... Jeśli sądzisz, że spowiedź jest jedynie środkiem do celu... jedynie sposobem na odpuszczenie grzechów, aby móc godnie przyjąć Komunię Świętą... Ta książka całkowicie zmieni Twój sposób myślenia!

"Ukryte" prawdy o spowiedzi

W końcu zrozumiesz, po co jest spowiedź i dlaczego jest Ci potrzebna do życia tak samo, jak powietrze. Ta książka wskaże jej prawdziwy sens i cel. Ukaże Ci "ukryte" prawdy o spowiedzi. Te prawdy zawsze znali święci, mistycy, teologowie, ale rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

Teraz możesz poznać te prawdy i w pełni sobie uświadomić ich znaczenie. Ta książka sprawi, że pojmiesz, co tak naprawdę znaczy grzech, łaska i pojednanie z Bogiem i człowiekiem. A co najważniejsze, wyjaśni to wszystko w prosty i konkretny sposób.

Przytulenie przez kochającego Ojca...

Wyobraź sobie małego brzdąca, który przewraca się i rani, a potem biegnie do swojego taty. Czy ojciec będzie go odpychał? Czy powie: "Przepraszam cię, ale nie chcę widzieć żadnej krwi i nie licz na jakąś pomoc"? Czy raczej przytuli go, spyta, gdzie go boli i pocałuje, aby nie bolało?

Bóg - Twój Ojciec - chciał, żebyś to właśnie Ty się urodził. On kocha Cię inaczej, niż kiedykolwiek kochał kogoś innego. On widzi wszystko - wszystkie Twoje grzechy, wszystkie Twoje słabości, a nawet najbardziej skryte myśli. On woła Cię po imieniu i chce zamieszkać w Twoim domu. A podczas każdej spowiedzi przytula Cię jak kochający Ojciec.

"7 tajemnic spowiedzi" opowiada o nieskończonej miłości Ojca do Ciebie

To nowa propozycja Vinny`ego Flynna. Ten utalentowany pisarz, muzyk i mówca potrafi niezwykle przejmująco nauczać o Bożym Miłosierdziu, sakramentach i ojcowskiej miłości Boga. Jego pierwsza książka 7 tajemnic Eucharystii jest jedną z najchętniej kupowanych książek w całej historii Klubu Książki Tolle.pl!

Czytając "7 tajemnic spowiedzi" dowiesz się między innymi:

  • dlaczego często wracasz do konfesjonału z tą samą listą grzechów?
  • dlaczego powinieneś przestać traktować spowiedź jako rodzaj magicznej formuły, która daje natychmiastowe pozbycie się grzechu?
  • co jest istotą grzechu i kiedy możemy powiedzieć, że go popełniliśmy?
  • co powoduje, że dany grzech jest śmiertelny?
  • dlaczego spowiedź nigdy nie jest sprawą prywatną?

Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę!

Dzięki niej możesz zmienić swoje podejście do spowiedzi, możesz przestać się jej bać. Zrozumiesz prawdziwy sens i cel spowiedzi. W całkowicie nowy sposób spojrzysz na sakrament pokuty. Teraz stanie się on dla Ciebie źródłem ulgi i radości.

Odkryj "7 tajemnic spowiedzi" i podziel się tym z najbliższymi. Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę.

Vinny Flynn napisał bardzo wnikliwą i praktyczną książkę. Gorąco ją polecam nie tylko osobom, które spowiadają się regularnie, ale szczególnie tym, którzy od długiego czasu nie byli u spowiedzi - a którzy może poszukują argumentów, aby do niej wrócić.

Najdostojniejszy William E. Lori, arcybiskup Baltimore
Prosta i zrozumiała, a mimo to dogłębna książka, która powinna się znaleźć w każdym katolickim domu i na półce każdego spowiednika i kierownika duchowego.

Ks. Peter Damian Fehlner STD,
autor książki "Święty Maksymilian Kolbe, męczennik miłości" (St. Maximilian Kolbe: Martyr of Charity)
Polecam tę książkę każdemu katolikowi i spowiednikowi.

kard. Donald Wuerl

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Vinny Flynn
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 238
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788375571301
ISBN: 978-83-7557-130-1
ID: 274496

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki 7 tajemnic spowiedzi 7 tajemnic spowiedzi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...