TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 tajemnic spowiedzi

Ocena:
(66 opinii)

Poznaj sekret owocnej spowiedzi

Jeśli doświadczasz ociągania się w drodze do konfesjonału... Jeśli czujesz się zniechęcony wyznawaniem ciągle tych samych grzechów... Jeśli sądzisz, że spowiedź jest jedynie środkiem do celu... jedynie sposobem na odpuszczenie grzechów, aby móc godnie przyjąć Komunię Świętą... Ta książka całkowicie zmieni Twój sposób myślenia!

"Ukryte" prawdy o spowiedzi

W końcu zrozumiesz, po co jest spowiedź i dlaczego jest Ci potrzebna do życia tak samo, jak powietrze. Ta książka wskaże jej prawdziwy sens i cel. Ukaże Ci "ukryte" prawdy o spowiedzi. Te prawdy zawsze znali święci, mistycy, teologowie, ale rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

Teraz możesz poznać te prawdy i w pełni sobie uświadomić ich znaczenie. Ta książka sprawi, że pojmiesz, co tak naprawdę znaczy grzech, łaska i pojednanie z Bogiem i człowiekiem. A co najważniejsze, wyjaśni to wszystko w prosty i konkretny sposób.

Przytulenie przez kochającego Ojca...

Wyobraź sobie małego brzdąca, który przewraca się i rani, a potem biegnie do swojego taty. Czy ojciec będzie go odpychał? Czy powie: "Przepraszam cię, ale nie chcę widzieć żadnej krwi i nie licz na jakąś pomoc"? Czy raczej przytuli go, spyta, gdzie go boli i pocałuje, aby nie bolało?

Bóg - Twój Ojciec - chciał, żebyś to właśnie Ty się urodził. On kocha Cię inaczej, niż kiedykolwiek kochał kogoś innego. On widzi wszystko - wszystkie Twoje grzechy, wszystkie Twoje słabości, a nawet najbardziej skryte myśli. On woła Cię po imieniu i chce zamieszkać w Twoim domu. A podczas każdej spowiedzi przytula Cię jak kochający Ojciec.

"7 tajemnic spowiedzi" opowiada o nieskończonej miłości Ojca do Ciebie

To nowa propozycja Vinny`ego Flynna. Ten utalentowany pisarz, muzyk i mówca potrafi niezwykle przejmująco nauczać o Bożym Miłosierdziu, sakramentach i ojcowskiej miłości Boga. Jego pierwsza książka 7 tajemnic Eucharystii jest jedną z najchętniej kupowanych książek w całej historii Klubu Książki Tolle.pl!

Czytając "7 tajemnic spowiedzi" dowiesz się między innymi:

  • dlaczego często wracasz do konfesjonału z tą samą listą grzechów?
  • dlaczego powinieneś przestać traktować spowiedź jako rodzaj magicznej formuły, która daje natychmiastowe pozbycie się grzechu?
  • co jest istotą grzechu i kiedy możemy powiedzieć, że go popełniliśmy?
  • co powoduje, że dany grzech jest śmiertelny?
  • dlaczego spowiedź nigdy nie jest sprawą prywatną?

Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę!

Dzięki niej możesz zmienić swoje podejście do spowiedzi, możesz przestać się jej bać. Zrozumiesz prawdziwy sens i cel spowiedzi. W całkowicie nowy sposób spojrzysz na sakrament pokuty. Teraz stanie się on dla Ciebie źródłem ulgi i radości.

Odkryj "7 tajemnic spowiedzi" i podziel się tym z najbliższymi. Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę.

Vinny Flynn napisał bardzo wnikliwą i praktyczną książkę. Gorąco ją polecam nie tylko osobom, które spowiadają się regularnie, ale szczególnie tym, którzy od długiego czasu nie byli u spowiedzi - a którzy może poszukują argumentów, aby do niej wrócić.

Najdostojniejszy William E. Lori, arcybiskup Baltimore
Prosta i zrozumiała, a mimo to dogłębna książka, która powinna się znaleźć w każdym katolickim domu i na półce każdego spowiednika i kierownika duchowego.

Ks. Peter Damian Fehlner STD,
autor książki "Święty Maksymilian Kolbe, męczennik miłości" (St. Maximilian Kolbe: Martyr of Charity)
Polecam tę książkę każdemu katolikowi i spowiednikowi.

kard. Donald Wuerl

Opinie naszych Klientów (66 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Książka jest warta polecenia dla osób, nie mających dużej wiedzy czy też świadomości na temat spowiedzi. Mnie osobiście nie zaskoczyła ani nie wniosła nowego czy też innego podejścia do sakramentu spowiedzi świętej.

autor opinii: Małgorzata

Polecam tę książkę każdemu, kto czuje niedosyt, potrzebę pełniejszego skorzystania z darów sakrament spowiedzi

autor opinii: Maria Patejczyk

Pozytywna

Witam serdecznie , jestem w trakcie czytania książki .
Jest to pozycja ,którą czyta się powoli i z zastanowieniem .
Dla mnie jest bardzo pomocna do właściwego zrozumienia
Sakramentu Pokuty , ponieważ bardzo dokładnie wyjaśnia
i w nowy sposób ukazuje sakrament pojednania .
Pozwala pozbyć się lęku a kieruje na uświadamianie sobie
dziecięctwa bożego i miłość Stwórcy do stworzenia .

autor opinii: Krystyna Bieniek

Nowe spojrzenie

Książka otworzyła mi oczy na wiele spraw i rzeczywiscie okazała się nowym spojrzeniem na spowiedź. Polecam. Zaszczepiła mnie, aby kupić inne książki tego autora.

autor opinii: Anna W.

Niezbędna!

Przepiękna! Ta książka, "7 tajemnic Eucharystii" oraz "Jak owocnie uczestniczyć we Mszy Świętej" powinny się znaleźć w biblioteczce każdej rodziny katolickiej (oprócz Biblii, rzecz jasna). Powinny się nie tylko znaleźć, ale i być z uwagą czytane.

Jest to publikacja dla tych, którzy nie chcą być Katolikami przez godzinę w tygodniu, lecz pragną stopniowo, krok po kroku, zanurzać się aż po czubek duszy w bogactwie, jaki oferuje wiara katolicka.

autor opinii: Czytelniczka z Rzeszowa

Bardzo ciekawa treść ,polecam każdemu.

autor opinii: Bożena

Polecam przeczytanie tej książeczki!!!

Po przeczytaniu "7 tajemnic spowiedzi" moja spowiedź uległa zmianie i ubogaceniu. Teraz nie wymieniam listy grzechów, teraz spowiadam się.

autor opinii: Ewa

Bardzo dobra

Polecam

autor opinii: Tomasz

przede wszystkim miła i fachowa obsługa od początku aż do końca. Książka warta polecenia

autor opinii: Anna S

bardzo pomocne opracowanie

Rewelacyjna

Książka godna polecenia. Autor w bardzo przystępny sposób przedstawia tajemnice sakramentu spowiedzi - skarbca Miłosierdzia Bożego. Polecam każdemu.

autor opinii: Anna P.

Marpies

zdecydowanie najlepsza pozycja jaką miałam okazję czytać o spowiedzi, ta książka nie tyle edukuje co zmienia

autor opinii: No Name

Sakrament uzdrowienia

Do tej pory patrzyłem na spowiedź jak na sakrament odpuszczenia grzechów. Nigdy świadomie nie traktowałem go jak sakrament przede wszystkim uzdrowienia. Vinny Flynn jak zwykle w prosty sposób krok po kroku ukazał mi ten sakrament jako potężną broń przeciw grzechowi i Szatanowi. Polecam!

autor opinii: Adam Sromecki

pozytywna

Moja teściowa jest zachwycona tą książką i poleca ją każdemu.

autor opinii: Barbara Jabłońska

Dla mnie bomba! :)

Książka " 7 tajemnic spowiedzi" jest rewelacyjna!!! Dzięki niej moje spotkanie z Bogiem w konfesjonale wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Szybko się ją czyta i "cholernie" wciąga ;)))

autor opinii: Małgorzata L.

Spowiedż inaczej bez lęku.

Przeczytałam książkę z wielkim zaangażowaniem.Jest to książka do której ciągle wracam,robię notatki,weryfikuję ja z własnym życiem.Bardzo pomocna jest mi ona w ocenie mojej relacji z Panem Bogiem i bliżnimi.Podoba mi się język jakim się posługuje autor,odnosi on ważne treści do swojego życia, jest to też swojego rodzaju droga do przemiany,do nawrócenia,bez lęku,inne spojrzenie na sakrament spowiedzi. Książkę "7 tajemnic spowiedzi",polecam swoim znajomym,są zachwyceni.Ja pragnę wszelkie rady zawarte w książce wcielić je w swoje życie.

autor opinii: Teresa Ciepielowska

Bardzo dobra książka

Wspaniała lektura - o tym co niewidzialne dla oczu w sakramencie pokuty. Polecam ją wszystkim tym, którzy chcą doświadczyć uzdrawiającej mocy sakramentu i bliskiego spotkania z Panem Jezusem

autor opinii: Karolina Hus

Mądra choć prostym językiem

Serdecznie polecam. Chyba każdy znajdzie w niej coś czego dotąd nie wiedział na temat spowiedzi.

autor opinii: Mateusz Chomicz

Wspaniala!!!!

KAZDY KATOLIK MUSI JA PRZECZYTAC. Nic dodać nic ujáć!
Bogu niech beda dzieki za ta ksiazké

autor opinii: Monika

poszerz granice

ta ksiazka sprawila ze inaczej spojrzalam na spowiedz. Mysle, ze kazdy powinien ja przeczytac.

autor opinii: Anna Lebioda

Powinni tę książkę przeczytać, ci, którzy nie chodzą do spowiedzi, bo, jak twierdzą nikogo nie zabili, ani nic nie ukradli. Tam można zrozumieć, że spowiedź to nie szeptanie w ucho "człowiekowi w sutannie", ale przytulenie przez samego Pana

autor opinii: Ola

Lektura konieczna

Doskonała lekcja dająca zrozumienie tego czym jest spowiedź. Znakomite nieortodoksyjne przygotowanie do sakramentu pojednania, ale nie tak fascynująca jak "7 sekretów eucharystii".
Z całego serca polecam.
Matt

autor opinii: Maciej Śliwowski

Polecam!

Książka pomocna w uwierzeniu w miłość,miłosierdzie i dobroć bożą.Może służyć jako przygotowanie do sakramentu pokuty i pojednania.Będę do niej wracał.Polecam!
Marcin

autor opinii: Marcin Krysiak

7 tajemnic spowiedzi

Wartościowa pozycja. Polecam tym, którzy chcą zgłębić sakrament pokuty i pojednania.

7 tajemnic spowiedzi.

Dobra książka dla wszystkich którzy dbają o dobrą spowiedź.
Dużo dobrych rad, polecam wszystkim.

autor opinii: Helena Michalska

Książki Vinny'ego Flynna nie tylko uczą nadziei i radości, ale tez pokazują, czym w istocie są te tak niezwykłe sakramenty, jak Eucharystia i Spowiedź. To tak ogromne bogactwo Miłości Bożej, z której nie do końca zdajemy sobie sprawę, przyzwyczajając się do oczywistości ich istnienia, a tak naprawdę powinniśmy bardziej dogłębnie zdać sobie sprawę z ich niezwykłości.
Autorowi udało się przekazać radosnym przesłaniem to, co winniśmy przeżywać mając szansę uczestniczyć w Eucharystii, jak też poddać się uzdrawiającej mocy sakramentu spowiedzi.

autor opinii: Maria

Zmiana nastawienia do spowiedzi.

Dla mnie zawsze spowiedź była wielim stresem, co powie ksiądz, czy na mnie nie nakrzyczy, wszystko sie zmieniło, odkąd przeczytałam tę książkę. Pocecam, naprawdę polecam.

Świetna książka, która pomaga przestawić (pozytywnie) nasze myślenie o spowiedzi.

autor opinii: jw

dla ducha i równowagi ciała

Książkę powinni nie przeczytać, ale przemedytować ci, którzy spowiedź traktują jako może nie pralnię duszy, ale rutynowe rytuały i poprawę samopoczucia. Szczególnie polecała bym młodzieży, która często gubi się w gąszczu rzeczywistości i jednak trudnych sprawach wiary i jej kultywowania.

autor opinii: Małgorzata Ciosmak

Fenomenalna

Jedna z najlepszych pozycji nt. sakramentu pojednania, jakie czytałem. Wnikliwa, trafna, poruszająca, pozytywna; bardzo cieszą częste, przeszywające duszę na wskroś cytaty z "Dzienniczka", na których autor często opiera swoje rozważania. Otwierająca oczy na wiele naszych błędów w rozumieniu spowiedzi św. (wiele razy z autorem powtarzałem w myślach "kiedyś myślałem, że spowiedź ...... - ależ to było głupie!"). Polecam gorąco!

autor opinii: Łukasz R

Powalająca

Podobnie jak wielu innych, znanym mi katolików, miałam problem z pójściem do spowiedzi. Opory były różnorakie np. dlaczego ksiądz - sam grzeszny - miałby prawo mnie oceniać. Ale to nie było najważniejsze zastrzeżenie. Męczyła mnie świadomość, że chodzę do spowiedzi z potrzeby serca, ale po wyjściu z konfesjonału nie czuję, aby ta potrzeba została zaspokojona. Oczywiście zależy to od spowiednika, ale nie tego dotyczy moja wypowiedź. Po przeczytaniu książki "7 tajemnic spowiedzi" (właściwie jeszcze jej nie skończyłam, delektuję się nią) zrozumiałam, ze spowiedź, to coś o wiele więcej niż wyrecytowanie swoich grzechów, często wciąż tych samych. Że to szansa na to, aby wyjść z konfesjonału całkiem innym człowiekiem. Tak prawdziwie, dogłębnie innym, nowym, lepszym człowiekiem. W przyszłym tygodniu są w mojej parafii rekolekcje i spowiedź Wielkopostna, liczę na to, ze wsparta mądrą lekturą, przeżyję je pełniej i wyjdę z nich odrodzona.

autor opinii: Katarzyna Popławska

Książka godna przeczytania

Książka moim zdaniem bardzo dobra, potrafi zmienić sposób patrzenia na Sakrament Pokuty i Pojednania. Dzięki książce możemy spojrzeć na spowiedź z innej perspektywy, wejść głębiej w przeżywanie tego sakramentu.

autor opinii: Dominik Dobrakowski

Świetna. Uświadamia kilka ważnych spraw. Dla mnie pomocna w układaniu życia jak należy

autor opinii: Ela

Pozytywna

Państwa oferta jest ciekawa, dobrze prezentowana ( na tyle, że choc nie mam juz ochoty nabywać więcej książek to jednak doknuję kolejnego zakupu zapoznając się z Państwa propozycjami)

autor opinii: Beata Bielińska

wspaniały poradnik

prosty język,zrozumiała treść ,wyjaśnienie ważnych kwestii związanych z sakramentem spowiedzi,inne spojrzenie na sakrament pokuty-warto przeczytać

napisana przystępnym językiem przybliża wartość spowiedzi i jest do niej dobrą zachętą

autor opinii: Anna Nowak

moja ocena

ciekawe ujęcie pewnych treści

Polecam wszystkim

Każdy kto przeczyta tę książkę, będzie miał inne spojżenie dotyczące spowiedzi świętej a co najważniejsze, przestanie się bac przystępować do konfesjonału.

autor opinii: Elżbieta Kononiuk

Autor niczego nie narzuca, nie definiuje, a jedynie prowokuje - do myślenia o sobie.Pisze prostym, życiowym językiem. W trakcie i po ukończeniu lektury tej książki doznałem wielokrotnie uczucia swoistego przerażenia, ale pozytywnego. Zrozumiałem jakim byłem egoistą. Wracając do treści tej książki coraz jaśniej widzę, ile kłopotów ma ze mną moje otoczenie: moja rodzina, znajomi.Nie żałuję, że kupiłem tę książkę. Jest naprawdę wartościowa.

autor opinii: JC

Polecam!!!

Serdecznie polecam tą książkę dla każdego szukającego w spowiedzi czegoś więcej niż przykrej konieczności. Przeczytałem raz z pewnością często będę do niej wracał.

autor opinii: Mariusz

polecam

Bardzo mądra książka. Moje dusza poruszyła się zwłaszcza po przeczytaniu 7 tajemnicy. Gorąco polecam.

autor opinii: Marta

7 tajemnic spowiedzi"

Każdemu polecam tę książkę, bardzo pomocna.
Przeczytałam szybko i wiem, że muszę jeszcze do niej wrócić i to nie raz.
Polecam.

autor opinii: Maria Gizulewska

7 tajemnic spowiedzi

Ta książka to nowe światło na tajemnicę spowiedzi ,uczy,pokazuje jak

otwierać się na łaskę uzdrowienia poprzez sakrament pojednania .

autor opinii: Marzena Zielińska

bardzo pozytywna

Napisana przystepnym jezykiem, prosto i obrazowo. Jesli kogos interesuje ten temat to szybko ja przyswoi i zrozumie. Zupelnie zmienila moje spojrzenie na Spowiedz Sw. Ale przeczytam ja jeszcze raz a moze jeszcze wiecej znajde?

autor opinii: Nowik

Bardzo polecam. Książka, którą czyta się "jednym tchem". Na pewno polecę ją swoim bliskim. Poza tym bardzo miła i profesjonalna obsługa.

autor opinii: Danuta

Książka bardzo dobra,wyjaśnia wiele zagadnień dotyczących spowiedzi,w sposób jasny,zrozumiały.
W najbliższym czasie zamówię jeszcze tego autora o Eucharystii

Pozdrawiam

autor opinii: Anna Polus

polecam

Warto przeczytać, autor pisze bardzo przystępnym językiem i z dawką humoru.

autor opinii: Agnieszka

Super sprawa

Pieniądze wydane na książkę były bardzo dobrą inwestycją .Wyjaśniła mi ona wiele niedomówień dotyczących sakramentu spowiedzi.Bardzo polecam

autor opinii: Mariola Nadaj

Tajemnice spowiedzi:)

Książka którą czytam, jest godna polecenia. Czytam pomału, aby przyswoić sobie wartościowe przesłania autora dot. 7- miu tajemnic Sakramentu Spowiedzi.
Książkę tą powinien przeczytać każdy katolik, któremu zależy żyć w zgodzie z Bogiem, który pragnie uwolnienia i uzdrowienia.
Dziś wiem , że spowiedź Św. jest największym - EGZORCYZMEM:)
BÓG ZAPŁAĆ:)

autor opinii: Urszula Lubaszewska

Książka ta jest warta polecenia. Ja sięgnęłam po nią będąc w tzw dołku. Mam silną depresję, a co za tym idzie, zachowanie moje nie było godne osoby wierzącej. Będąc tego świadoma, szukałam bodźca, który pomoże mi dojść do konfesjonału i powrócić do Boga, by razem z Nim walczyć z chorobą. Po przeczytaniu książki szybko zrobiłam rachunek sumienia i przystąpiłam do sakramentu pokuty. Potrzebowałam tych informacji, które okazały się wspaniałym drogowskazem dodającym odwagi do przyznania się do swojego upadku.

Teraz jestem na tzw. prostej. Dalej walczę z depresją, ale już wiem, że nie jestem sama. Od tego czasu byłam u spowiedzi dwa razy i za każdym razem odchodzę od konfesjonału mocniejsza i radośniejsza.

Książkę pt"7 tajemnic spowiedzi" polecam każdemu kto wątpi w jej siłę lub komu brak odwagi by pójść do konfesjonału i przyznać się oraz przeprosić Boga za swój upadek .

Credo

Książka, która pomaga nam uświadomić sobie najważniejsze prawdy wiary. Wiemy od dzieciństwa, że ufać Bogu powinniśmy zawsze, w chwilach trudnych, jak i wtedy, kiedy jesteśmy radośni i szczęśliwi. Niestety o tym zapominamy. Książka nam to pokazuje. Do mnie dotarło najmocniej, że do konfesjonału idę nie tyle po przebaczenie, ale po uzdrowienie. Ponadto Autor uświadomił mi, że Bóg koło mnie jest zawsze to tylko ja zapominam o Jego istnieniu. I to jest całe nasze Credo Wiary.

autor opinii: Krystyna Boratyńska

Super książka!

"7 tajemnic spowiedzi" czyta się wręcz "jednym tchem"! porusza tak głębokie tajemnice sakramentu pojednania w tak prosty i przystępny sposób, który po prostu trafia do serca zwykłego zjadacza chleba. Obietnica zawarta w przedmowie zostaje spełniona - a jaka? Trzeba przeczytać, żeby sie przekonać na własnej skórze...Gorąco polecam!

autor opinii: Izabela Oliwiak

7 Tajemnic spowiedzi

Bardzo dobra książka, pozwoliła mi inaczej spojrzec na sakrament pokuty, każdy powinien ją przeczytac. Gorąco polecam

autor opinii: Gabriela

Piękna książka

Wprawdzie nie przeczytałem jeszcze tej książki, ale uważam że będzie to jedna z najważniejszych książek jaką przeczytam w życiu. Bo przecież sakrament pojednania to... pojednanie z Bogiem. Trudno sobie tak po ludzku uzmysłowić ten fakt.
Na początku książki przedstawione są recenzje wielu duchownych katolickich, jak też osób świeckich. Recenzje jednogłośnie wskazuję, że książkę tę powinien przeczytać każdy kapłan i penitent. I nie chodzi tu o marketing, ale o olbrzymią wartość i wzbogacenie duchowe.
Ja się pod tym podpisuję!!

autor opinii: Grzegorz G.

Głęboka i prawdziwa

Książka niesamowicie pięknie ukazuje sakrament pojednania. Dzięki niej jest mi łatwiej i lepiej przygotować się do spowiedzi. Nigdy wcześniej nie myślałam, że sakrament może w tak niesamowity i piękny sposób uzdrowić przede wszystkim relację z Bogiem.

autor opinii: Natalia

Warta polecenia

Jak na razie książka jest ciekawa. Ukazuje aspekt spowiedzi w sposób jasny i zrozumiały. Potwierdza nabytą już wcześniej wiedzę na ten temat. Wyjaśnia zawiłości tego sakramentu poprzez ciekawe przykłady.

autor opinii: Elżbieta Zjawin

Wspniała

Dla Wszystkich

autor opinii: Jan Ciupa

rewelacja

Książka jest bardzo przystepna i robi wielkie wrażenie,dziękuje

autor opinii: Grzegorz Kamiński

pomaga

MYŚLĘ ŻE KAŻDY POWINIEN JĄ PRZECZYTAĆ,NAPRAWDĘ ZMIENIA SI Ę POSTRZEGANIE SAKRAMENTU SPOWIEDZI,ZBLIŻA I UŁATWIA DO PODJĘCIA DECYZJI O PRZYSTĄPIENIU DO NIEJ,CZŁOWIEK ZACZYNA MYŚLEĆ,REWELACJA,GORĄCO POLECAM.

autor opinii: EWA

Dla ludzi uformowanych

Trudno było by zainteresować tą książką ludzi zagubionych, oddalonych od Kościoła i wiary. natomiast dla tych co trwają w Kościele i odczuwają ciekawość świata i życia oraz dążą do wzbogacania i doskonalenia swojej formacji - ta lektura jest godna polecenia. Kupiłem jeden egzemplarz dla siebie a drugi na upominek imieninowy. Zachęcam każdego aby w ten sposób "siać choć grunta nasze marne" .

7 tajemnic spowiedzi

Po prostu wspaniała. Czyta sie jednym tchem.W trakcie czytania jest czas na refleksje.Polecam każdemu

autor opinii: Mirosława Prokop

Prawdziwie poruszająca

Zakupiłam 3 sztuki tych książek dla swoich dorosłych dzieci jako prezenty pod choinkę. Nie miałam pewności czy to dobry pomysł, ale po przeczytaniu wiem,że je na pewno dostaną. Ta książka otwarła mój umysł, serce i oczy nie tylko na spowiedź, ale także na modlitwę,więcej,na moją relację z Panem Bogiem. Polecam wszystkim tę lekturę jako pomoc w rewizji swojego życia. Świętość naprawdę jest dostępna dla każdego.

autor opinii: Elżbieta Lewandowska

Super książka o spowiedzi.

Pomogła mi zrozumieć spowiedż ,zgłębić , chodzić z ogromną chęcią ,a nie strachem.Polecam ją każdemu katolikowi.

autor opinii: Ewa

Rewelacja przez duże R

Spowiedź - w sumie to taki "powszedni sakrament, wydawało by się coś zwykłego, choć czasem trudno nam pójść do spowiedzi, bo się boimy. Coś powszedniego - a jednocześnie tak tajemniczego. Jak się okazuje z lektury tej książki - to sakrament mocno niedoceniany i bardzo często kompletnie niezrozumiały. Może nam się tylko wydaje, że go rozumiemy? Nastawienie do lektury tej książki miałam bardzo pozytywne, więc nie spodziewałam się, że zaskoczy mnie tak bardzo, że okaże się jeszcze genialniejsza niż sądziłam! Książka niejednokrotnie mnie wzruszała, pobudzała do myślenia. Sprawiła też, że zapałałam ogromną chęcią pójścia do spowiedzi.. Znajdziemy w tej książce odpowiedzi na wiele pytań, które nas nurtują. Nie tylko, czym jest tak naprawdę spowiedź, czemu tak naprawdę służy? Czy rzeczywiście tylko odpuszczeniu grzechów? Od czego uzależniać częstotliwość chodzenia do spowiedzi, ale też np. co oznacza taka sytuacja, gdy po spowiedzi nasze serce wciąż jest "ciężkie" - co to oznacza? Co się za tym kryje, skoro szczerze wyznaliśmy grzechy i za nie żałujemy? Muszę przyznać, że wywody są logiczne, a jednocześnie poruszające. Książka kryje wiele porad, a także - w bonusie - propozycje co do modlitw, czy rachunku sumienia. Szczerzę polecam lekturę tej książki!

autor opinii: Małgorzata

To najlepsza książka o spowiedzi, jaką czytałam!

Do spowiedzi chodziłam z lękiem, ze strachem: a co sobie ksiądz pomyśli, znowu ta sama lista grzechów, muszę iść do spowiedzi, żeby móc przystępować do Komunii... Podczas czytania tej książki zobaczyłam, jak bardzo jest to powierzchowne, bo autor schodzi w tych rzeczach o wiele głębiej i pokazuje, o co tak naprawdę chodzi. Dlaczego jest tak, że ciągle popełniamy te same grzechy? Jak sobie poradzić ze strachem? Czy w spowiedzi chodzi tylko o przebaczenie? Czy spowiedź może być elementem naszego wzrastania? Niesamowite jest to, w jak prosty sposób autor o tym pisze. W trakcie czytania tej książki ciągle miałam efekt wow i mam ochotę i potrzebę do tej książki powrócić.

autor opinii: Justyna

Wow

Ciężko opisać słowami, jak niesamowita jest to książka! Pomogła mi zrozumieć czym tak naprawdę jest spowiedź. I to w tak prosty sposób. Dotychczas wyznawanie grzechów wywoływało u mnie nieuzasadniony lęk (że kapłan będzie na mnie krzyczał, że nie uzyskam przebaczenia etc.). W sumie chodziłam do spowiedzi tylko po to, żeby później pójść do komunii. Dzięki tej książce zobaczyłam, że takie mechaniczne traktowanie sakramentu pokuty jest błędne i bez sensu. Spowiedź jest o wiele głębszym przeżyciem niż myśli większość ludzi. I o tym jest ta książka. Naprawdę, naprawdę ją polecam.

autor opinii: Wiola

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Vinny Flynn
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 238
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788375571301
ISBN: 978-83-7557-130-1
ID: 274496

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki 7 tajemnic spowiedzi 7 tajemnic spowiedzi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...