TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Anioł stróż

Emilka przeżywa trudny czas: nie ma przyjaciół, ma za to poczucie, że nic jej nie wychodzi i nikt jej nie rozumie. Dziewczynce wydaje się, że dla rówieśników liczą się tylko smartfony, ubrania i gry. W dodatku mama jest pochłonięta własnymi problemami i nie poświęca jej zbyt wiele uwagi.

Życie Emilki zmienia się jednego dnia, a właściwie jednej nocy. Gdy mama jak co dzień życzy jej na dobranoc: „Niech ci się przyśnią aniołki” – anioł rzeczywiście przychodzi!

Anioł Stróż w czasie niesamowitej podróży pokazuje dziewczynce przyczynę wielu problemów, z jakimi boryka się ona i jej rodzina. A przede wszystkim – prowadzi ją do Matki Bożej i Jej Syna, dzięki czemu wszystko zaczyna się układać...

„Anioł Stróż” to książka skierowana do dzieci w wieku szkolnym, która przypomina, że jest Ktoś, kto cały czas troszczy się o nas i pomaga nam w odnalezieniu właściwej drogi. Pokazuje, że warto powierzyć swoje życie Bogu, bo z Nim nasze większe i mniejsze problemy są naprawdę znacznie łatwiejsze do rozwiązania.

Emilia Litwinko to absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; w 2007 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim „Ja i mój świat”; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek "Opowieści pajączka", "Opowieści mrówki", "Opowieści kornika" i "Babcia" oraz bloga katolickamama.pl, nieustannie zachwycona miłością – tą mniejszą, ludzką i tą Największą, Jedyną i Wieczną oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Emilia Litwinko
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827904
ISBN: 9788374827904
ID: 373687

Zobacz również

Anioł stróż
10.80 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...