TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opowieści pajączka. O miłości, rodzinie i małżeństwie

Karolinka nie jest zadowolona, że ciągle musi kogoś słuchać. Marzy, by w końcu było tak, jak ona chce i by rodzice przestali się kłócić. Myśli, że gdy będzie dorosła, urządzi wszystko po swojemu.

Ale na razie jest dzieckiem i czuje się samotna. Ucieka na strych, by z krzeseł, koca i poduszek wybudować swój własny domek. Jednak okazuje się, że na strychu już ktoś mieszka. Mały pajączek, który bardzo dużo czyta, opowiada Karolince o książce, która uczy, jak być szczęśliwym.

Dzięki pajączkowi i Biblii Karolinka dowiaduje się, że Pan Bóg stworzył świat z miłości i nie chce, żeby człowiek był samotny. Stworzył ludzi na swoje podobieństwo, co oznacza, że jesteśmy szczęśliwi tylko wtedy, gdy żyjemy dla innych i kochamy. Nie zawsze jest idealnie, ale miłość to również wspólne pokonywanie trudności.

„Opowieści pajączka” to książeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W ciepły i prosty sposób wyjaśnia, na czym polega prawdziwa miłość i czym jest w Bożym planie rodzina i małżeństwo. Pomaga zrozumieć, że bycie z innymi pozwala odnaleźć radość, mimo że nie zawsze sprawy toczą się tak, jakbyśmy chcieli.

Emilia Litwinko to absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; w 2007 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim „Ja i mój świat”; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek "Opowieści mrówki", "Opowieści kornika" i "Babcia" oraz bloga katolickamama.pl, nieustannie zachwycona miłością – tą mniejszą, ludzką i tą Największą, Jedyną i Wieczną, oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Emilia Litwinko
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 88
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827546
ISBN: 9788374827546
ID: 356547

Zobacz również

Opowieści pajączka. O miłości, rodzinie i małżeństwie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...