TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bez Boga jesteśmy drzewem bez korzeni

Niecałą dobę trwała wizyta w Polsce kard. Roberta Saraha, prefekta Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. Przez ten krótki czas Gość z Watykanu wziął udział w prezentacji polskiego przekładu swojej niezwykłej książki "Bóg albo nic. Rozmowa o wierze" oraz odwiedził Wydawnictwo Sióstr Loretanek, które ją opublikowało.

Udzielił też kilku wywiadów: Telewizji Trwam, Radiu Warszawa i „Naszemu Dziennikowi”. Opowiedział w nich o swojej krętej drodze do kapłaństwa, szykanach antychrześcijańskich władz, trudach i niebezpieczeństwach posługi na skonfliktowanym kontynencie afrykańskim.

Dziennikarze pytali też duchownego o problemy współczesnego świata, rodzinę, kapłanów, sakramenty święte, modlitwę, Kościół w Afryce…

To, co mówi kard. Sarah, człowiek odważny i bezkompromisowy, dodaje otuchy, ale też pobudza do myślenia i działania, a przede wszystkim do modlitwy. Każde jego słowo zapada głęboko w serce.

Dlatego wszystkie przemówienia i wywiady (oraz wiele zdjęć) z tego krótkiego, a tak bogatego pobytu zebraliśmy w książkę, by łatwo było do nich wracać. Byśmy zawsze pamiętali, że bez Boga jesteśmy drzewem bez korzeni…

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
Autor: Robert Sarah
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788372578181
ISBN: 9788372578181
ID: 359650

Zobacz również

Bez Boga jesteśmy drzewem bez korzeni
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...