TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia enter

Zupełnie nietypowy, "młody" ewangeliarz, szczególny leksykon, świetna pomoc w zrozumieniu Nowego Testamentu; w książce wykorzystane zostały komentarze do Ewangelii, które ojciec Wojciech Jędrzejewski wygłosił na antenie Radia Plus.

Stałem jak wryty w kościele pełnym młodych ludzi, w większości licealistów, widząc, jak oni reagują. To było zupełnie inne kazanie niż te, do których już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ojciec Wojtek Jędrzejewski mówił z jakimś naturalnym autorytetem, jak dobry ojciec, nauczyciel, przewodnik, jednocześnie będąc jednym z nich. Słyszałem kogoś, kto mówi bez "ubogacania", żywym, barwnym i prostym językiem, zaprasza do dialogu, jednocześnie nie tracąc nic z mocy nauczania. Czułem, że ten pełen uroku młody zakonnik ma klucz do słuchaczy i nie ma w tym nic z mizdrzenia się czy socjotechnicznych sztuczek. Uparłem się, że to właśnie on musi przygotować cykl krótkich komentarzy do codziennych czytań w Radiu Plus.

Jak to się dzieje, że coś, co zdawało się ulotną formą radiową, ma teraz - po pewnych modyfikacjach - kształt książki i właśnie rozpoczyna swoje drugie i (jak mam nadzieję) długie życie?

Dziś po kilku latach znów staję jak wryty.

Boża opatrzność pisze najdziwniejsze scenariusze.

Janek Pospieszalski muzyk, publicysta, były szef artystyczny Radia Plus

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: o. Wojciech Jędrzejewski OP
Ilość stron: 344
Wymiar [mm]: 170x123
EAN: 9788370335359
ISBN: 83-7033-535-7
ID: 22267

Zobacz również

Biblia enter
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...