TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Youcat polski modlitewnik młodych

Ocena:
(5 opinii)

Modlitewnik młodych YOUCAT to uzupełnienie niezwykle popularnego wśród młodzieży Katechizmu Kościoła Katolickiego dla młodych YOUCAT.

Publikacja zawiera małą szkołę modlitwy, która odpowiada na pytania o to, w jaki sposób się modlić, gdzie oraz po co, a także gotowy układ modlitw na dwa tygodnie i ponad sto modlitw uporządkowanych tematycznie według tego, do kogo się zwracamy oraz stosownie do intencji modlitewnych, jakie najczęściej rodzą się w sercu młodego człowieka.

Największą zaletą Modlitewnika młodych YOUCAT jest to, że jest on nie tylko zachętą do modlitwy, ale także inspiracją do poszukiwania własnego języka rozmowy z Bogiem.

Uznanie Modlitewnika młodych YOUCAT przez młodzież w krajach, gdzie został on już opublikowany, za „nasz modlitewnik” jest jego najlepszą rekomendacją!

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytyw

Modlitwa nie zawsze przychodzi łatwo a powyższa książka stać na półce nie powinna tylko blisko w zasięgu ręki. Wstając z łóżka czy kładąc się spać sięgam po nią i modlę się. Komentarze i odnośniki do pisma świętego ułatwiają rozumienie. Polecam nie tylko młodym ale i tym którzy pobładzili i szukaja drogi przez modlitwę.
Więcej publikacji z tej serii powinno znaleźć się na półkach naszych serc.

autor opinii: Gabriela Cybulska

Wspaniała

O wiele więcej niż oczekiwałam, bardzo piękne modlitwy i prowadzenie przez całe dwa tygodnie.

autor opinii: Aneta Krężlewicz

codzienna modlitwa młodych

Poszukiwałam czegoś, aby zachęcić moją nastoletnia córkę do głębszego i bliższego kontaktu z Bogiem. Próbuję codziennie, małymi krokami czytać z nią modlitewnik... odnalazłam w nim bardzo dużo przemyśleń i kwestii dla siebie. Zauważam też postęp w duchowości córki.

autor opinii: Ania Ch

Polecam!

Ciekawy zbiór modlitw nie tylko dla młodych. Sama poezja.

autor opinii: Ola

Niesamowity;)

Wahałam się przy zakupie tego modlitewnika, gdyż myślałam że jest tyle książeczek do nabożeństwa, że nic i tak nie wniesie do mojej modlitwy- która zaczęła być " oschła", bez jakiejkolwiek łączności z Bogiem.
Jednak gdy zaczęłam już się modlić tym modlitewnikiem doświadczyłam od nowa jak piękna może być modlitwa: jak mówiła św.Teresa: " modlitwa stała się wzniesieniem SERCA do Samego Boga, otwarciem duszy na Jego działanie". Niesamowite jak niewiele potrzeba słów aby zanurzyć się w Miłości Bożej. Ta książeczka zawiera modlitwy na każdą porę dnia a co najważniejsze każdy znajdzie tam modlitwę której w danej chwili potrzebuje.
Młodzi powinni taki modlitewnik mieć bo on każdego dnia przynosi nowe słowo Boga skierowane do nas z który łatwiej zaczynać i kończyć dzień ;)

autor opinii: Anna Gulan

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788377970690
ISBN: 978-83-7797-069-0
ID: 245520

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Youcat polski modlitewnik młodych Youcat polski modlitewnik młodych
24.95 zł
19.93 zł
Oszczędzasz 5.02 zł (20%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...