TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości

autor: Pat Gohn

Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła.

Pat Gohn, odwołując się do nauczania Kościoła i swojego życiowego doświadczenia, m.in. jako piosenkarki i prezenterki radiowej, jak również chorej na raka piersi, ukazuje fascynującą, chrześcijańską wizję kobiecości.

Wizję, która okazuje się o wiele bardziej atrakcyjna niż to, co oferuje kobietom współczesna kultura.

Autorka przedstawia niezwykłe bogactwo tej wizji i różnorodne sposoby, na które może ona inspirować współczesne kobiety. Opowiada, jak sama, początkowo zbuntowana i przeniknięta ideami feminizmu, dochodziła do jej poznania i zrozumienia oraz jak została przez nią przemieniona.

Zachęca do podążania swoim śladem, udowadniając, że przynosi to prawdziwie szczęście i radość. Przekonuje, że gdy kobiety doceniają i pielęgnują swój „kobiecy geniusz” poprzez modlitwę oraz życie pełne wiary, stają się zdolne do tego, by przemieniać naszą kulturę w cywilizację miłości.

Pat jest zaufaną przyjaciółką, z którą masz ochotę napić się kawy i porozmawiać. Jest odważną dziewczyną, która rozśmieszy cię do łez i wskaże ci wielką radość płynącą z codziennych błogosławieństw. Jest zaangażowaną nauczycielką wiary, która weźmie cię za rękę i przyprowadzi bliżej Chrystusa. Żyj, kochaj i śmiej się wraz z Pat.

Lisa M. Hendley, autorka książki "A Book of Saints for Catholic Mums"

Pat Gohn jest popularną katolicką pisarką, mówczynią oraz gospodarzem podkastu Among Women. Regularnie pisze felietony dla wielu katolickich pism i portali. Ukończyła studia magisterskie z teologii i chrześcijańskiej posługi duszpasterskiej na Franciszkańskim Uniwersytecie Steubenville. Wraz z mężem mieszka w stanie Massachusetts w USA; mają trójkę dorosłych dzieci.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Pat Gohn
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374826723
ISBN: 9788374826723
ID: 311331

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...