TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości

autor: Pat Gohn
Ocena:
(9 opinii)

Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła.

Pat Gohn, odwołując się do nauczania Kościoła i swojego życiowego doświadczenia, m.in. jako piosenkarki i prezenterki radiowej, jak również chorej na raka piersi, ukazuje fascynującą, chrześcijańską wizję kobiecości.

Wizję, która okazuje się o wiele bardziej atrakcyjna niż to, co oferuje kobietom współczesna kultura.

Autorka przedstawia niezwykłe bogactwo tej wizji i różnorodne sposoby, na które może ona inspirować współczesne kobiety. Opowiada, jak sama, początkowo zbuntowana i przeniknięta ideami feminizmu, dochodziła do jej poznania i zrozumienia oraz jak została przez nią przemieniona.

Zachęca do podążania swoim śladem, udowadniając, że przynosi to prawdziwie szczęście i radość. Przekonuje, że gdy kobiety doceniają i pielęgnują swój „kobiecy geniusz” poprzez modlitwę oraz życie pełne wiary, stają się zdolne do tego, by przemieniać naszą kulturę w cywilizację miłości.

Pat jest zaufaną przyjaciółką, z którą masz ochotę napić się kawy i porozmawiać. Jest odważną dziewczyną, która rozśmieszy cię do łez i wskaże ci wielką radość płynącą z codziennych błogosławieństw. Jest zaangażowaną nauczycielką wiary, która weźmie cię za rękę i przyprowadzi bliżej Chrystusa. Żyj, kochaj i śmiej się wraz z Pat.

Lisa M. Hendley, autorka książki "A Book of Saints for Catholic Mums"

Pat Gohn jest popularną katolicką pisarką, mówczynią oraz gospodarzem podkastu Among Women. Regularnie pisze felietony dla wielu katolickich pism i portali. Ukończyła studia magisterskie z teologii i chrześcijańskiej posługi duszpasterskiej na Franciszkańskim Uniwersytecie Steubenville. Wraz z mężem mieszka w stanie Massachusetts w USA; mają trójkę dorosłych dzieci.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

zawiodłam się

spis urywków z Biblii , czasami jeszcze w rodzaju męskim ...komletna pomyłka , potrzebuję balsamu dla duszy i wzrostu !

autor opinii: Aga S

polecam

To bardzo wartościowa książka, ciekawa, polecam.

autor opinii: Anna Solnica

Poprostu niesamowita ksiazka

autor opinii: Albiona Rekas

Warto!

Wyjątkowa książka, przystępnie i zrozumiale napisana poruszająca bardzo ważne kwestie w zrozumiały sposób.

autor opinii: Magdalena

Polecam tę książkę!

Witam,
Polecam tę książkę zarówno dla siebie, jak również uważam że może być świetnym pomysłem np. urodzinowym dla mamy, siostry...itd.

Zawiera bardzo mądre i przemyślane teksty z Biblii, które zwiększają świadomość o godności kobiety, gorąco polecam!

autor opinii: Ilona

Bardzo żałuję, że w czasie mojej młodości nie miałam dostępu do książek, jakie oferuje Państwa Wydawnictwo. Cieszę się, że dana mi jest radość poznawania wspaniałych książek. Teraz, w wieku 60 lat, mam szansę znaleźć w sobie piękno, mimo, że ciało pomarszczone. Gorąco polecam tę książkę młodym kobietom.

autor opinii: Jolanta Bednarek

Godna polecenia

Książka napisana przez kobietę dla kobiet,jest zarówno poradnikiem jak i lekturą na każdy dobry i gorszy dzień w życiu,przedstawia piękno kobiety w oczach Boga przez co staje się dowartościowana i pełna godności,zasługującą na szacunek świata,ukazuję ją również jako stworzoną do opieki,przyjaciółką i darem kobiecości.Gorąco polecam,miłej lektury.

autor opinii: Jolanta Torłop

POZYTYWNA

Wszystko w porządku.

autor opinii: Piotr Waclawek

Bądź KOBIETĄ!

Jestem pozytywnie zaskoczona! Książkę czyta się bardzo szybko, to duże ułatwienie dla zabieganych. Myślę, że dzięki tej książce każdej kobiecie będzie łatwiej docenić samą siebie. Ja spojrzałam na siebie nieco łaskawszym okiem, ale też zobaczyłam dobro, które teraz można rozwijać :)

autor opinii: Kamila S.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Pat Gohn
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374826723
ISBN: 9788374826723
ID: 311331

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości Błogosławiona, piękna i niezwykła. Jak świętować dar kobiecości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...