TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg w Krakowie (DVD)

Ocena:
(1 opinii)

Otwórz się na opowieść o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego miłosierdziem.

Poznaj 7 historii, które łączy postać św. Alberta Chmielowskiego - jedynego w swoim rodzaju przewodnika dla widza po Krakowie. To właśnie to urokliwe, tajemnicze i mistyczne miasto jest tłem opowiadanych wydarzeń.

Poznasz tutaj młodego polityka, który otrzymuje korupcyjną propozycję; dziewczynę szukającą miłości; stojącą na rozdrożu prawniczkę specjalizująca się w sprawach rozwodowych; drobnego złodziejaszka pragnącego ukraść relikwiarz z Krwią Pańską; małżeństwo niemogące się doczekać potomstwa oraz kobietę po przejściach i mężczyznę, który nie umie wyzwolić się ze szponów hazardu.

Proponuję Państwu film, który nie jest prowokacją czy happeningiem. Nie chcę nikogo ranić czy pouczać i moralizować. Bóg w Krakowie to nie fajerwerki i tanie chwyty na religijną egzaltację. Zapraszam: przyjdźcie do kina i przenieście się w przepiękne miejsce, w którym… niebo spotyka się z ziemią, a ziemia z niebem. Dariusz Regucki – reżyser filmu „Bóg w Krakowie”

Zobacz zwiastun!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Z dużą przyjemnością przeczytałam i obejrzałam film, który mówi o obecności Boga w dzisiejszym świecie . Wart pozostawienia na półce i powrotu , aby oglądać ku pokrzepieniu serc. Dziękuję.

autor opinii: Barbara

Informacje techniczne

Producent/dystrybutor: Rafael
Rok wydania: 2016
EAN: 9788375699128
ID: 371342

Zobacz również

Bóg w Krakowie (DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...