TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie!

Ocena:
(13 opinii)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy łatwo dochodzą do majątku, a inni mają ciągłe problemy, żeby związać koniec z końcem? Czy ta różnica wynika z ich wykształcenia, inteligencji, umiejętności, wyczucia czasu, nawyków zawodowych, kontaktów, odrobiny szczęścia, czy też może z zawodu, biznesu albo inwestycji, które wybrali? Szokująca odpowiedź brzmi: z żadnej z tych rzeczy!

W przełomowej książce "Bogaty albo biedny" T. Harv Eker twierdzi: "Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość!". Eker potrafi to zrobić, rozpoznając indywidualny "schemat pieniędzy i sukcesu". Każdy z nas ma własny schemat pieniędzy zakorzeniony w podświadomości i to właśnie ten schemat, bardziej niż cokolwiek innego, decyduje o naszym sukcesie finansowym.

Możesz wiedzieć wszystko o marketingu, sprzedaży, negocjacjach, akcjach, nieruchomościach i świecie finansów, lecz jeśli twój schemat pieniędzy nie jest nastawiony na wielki sukces, nigdy nie dojdziesz do wielkich pieniędzy - a jeśli jakimś trafem zdobędziesz pieniądze, najprawdopodobniej je stracisz!

"Bogaty albo biedny" to właściwie dwie książki w jednej. Pierwsza część wyjaśnia, jak działa schemat pieniędzy. Z wykładu Ekera, którego cechuje rzadko spotykane połączenie błyskotliwej inteligencji z niezwykłym poczuciem humoru, dowiesz się, jaką zajmujesz pozycję w świecie finansów. Nauczysz się też, jak rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy, żeby nie tylko zrobić majątek, ale żeby go utrzymać i stale powiększać.

W drugiej części poznasz siedemnaście "zestawów myśli", które mówią o tym, w jaki sposób działają ludzie bogaci w odróżnieniu od większości ludzi biednych i średnio zamożnych. Każdy zestaw obejmuje opis praktycznych działań, które powinieneś podjąć, żeby zdecydowanie zwiększyć swoje dochody.

Jeśli nie wiedzie ci się finansowo tak, jakbyś sobie życzył, to znaczy, że musisz zmienić swój schemat pieniędzy. Niestety, twój obecny schemat zostanie z tobą do końca życia, jeśli go nie zidentyfikujesz i nie skorygujesz - właśnie w tym pomoże ci ta niezwykła książka. Zdaniem Ekera sprawa jest prosta: jeśli będziesz myślał tak, jak myślą ludzie bogaci i robił to, co oni robią, jest duża szansa, że staniesz się jednym z nich!

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

Super

Do przeczytania dla kazdego i polecam .Rewelacja.

autor opinii: Gabriela Wisniewska-korre

Super ksiazka

Pierwszy raz trafilem na ksiazke ktora w taki prosty sposob tlumaczy dlaczego niektorzy maja powodzenie w zyciu a inni nie. Ana tlomaczeniu sie nie konczy ,autor podaje tez sposoby i techniki dzieki ktorym mozna zmienic swoje finanse. Serdecznie polecam kazdemu

autor opinii: Jaroslaw Teichert

Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie autor: Harv T. Eker

Na początku wysłuchałam audiobooka i stwierdziłam że muszę tę książkę mieć. Ta książka wyjaśnia , dlaczego niektórzy ludzie w sposób naturalny dochodzą do bogactwa , natomiast inni ledwo wiążą koniec z końcem. Uważam, że ta książka powinna być lekturą w szkołach ponieważ mi bardzo pomogła i w swoim życiu już mam pozytywne efekty. Zastosowałam się do rad Harva . Jest to rewelacyjna książka . Kto jej nie przeczytał dużo traci. Polecam ją wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu na lepsze.

autor opinii: Ewa Kowalska

Rewelacja

Książka napisana w przyjemnym i ciekawym stylu. Pokazuje i porównuje różne zachowania ludzi bogatych i biednych. I w bardzo dosadny sposób pokazuje, że bogactwo to sprawa mentalna a nie ilość posiadanych pieniędzy.
Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Wciąga wraz z czytaniem. Posuwając się w stronę końca książki czujemy się lepiej, jakbyśmy poznali różne rozwiązania naszych problemów. Czujemy, że już tylko będzie lepiej.
Szerze polecam dla osób które chcą zmienić swoje postrzeganie pieniędzy,oraz dla osób które rozpoczynają drogę z rozwojem osobistym.

autor opinii: Radosław Niedbała

Bardzo dobra książka

Tą książkę powinien przeczytać każdy, kto choć trochę interesuje się swoją finansową przyszłością.

autor opinii: Kasia T.

Bogaty albo biedny

Książkę polecam, świetnie motywująca do życia, stanowi pewnego rodzaju wyznacznik tego jak postepować, jak myśleć, aby życie stało się pełniejsze na każdej płaszczyźnie swojej ekspresji.

autor opinii: Krzysztof

Epicka!

Ta książka sprawiła że całkowicie zmieniłem światopogląd. Niegdyś myślałem że to czy ktoś jest dobry zły czy mu wychodzi czy nie to zależy tylko od szczęścia i opatrzności losu. Szczęka mi opadła kiedy się dowiedziałem jak bardzo się mylę. Ta książka otwiera oczy na świat tak jak powinny być one właściwie otwarte. Serdecznie polecam ją każdemu niezależnie od tego jak powodzi mu się w życiu bo jej przeczytanie może wyjść tylko na dobre!
Pozdrawiam!

autor opinii: Rafał Gerus

Pozytywna opinia

W 100 % polecam księgarnie tolle.pl ,zostałem mile zaskoczony gdy zauważyłem karteczkę z napisem "miłego czytania" niby nic a cieszy, oceniam bardzo pozytywnie polecam i pozdrawiam

autor opinii: Marcin Fusek

Lektura obowiązkowa

Książka krótka, zwięzła i na temat. Ładny, czytelny format, a wyróżnienie "zasad bogactwa" bardzo przypadło mi do gustu. Czyta się długo, ponieważ co kilka zdań, czytelnik wpada w zadumę i rozważa przeczytaną treść. Lektura naprawdę zmusza do myślenia nad naszym postępowaniem i podejściem nie tylko do bogactwa, ale do wszystkich ważnych spraw, gdyż przekazywana treść jest na tyle uniwersalna, że można ją wykorzystać w każdej dziedzinie życia.
Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad do zastosowania od zaraz. Można by mieć trochę pretensji do autora, że co chwilę przypomina o tym jak wspaniałe jest jego szkolenie "Umysł milionera", ale wszystko odbywa się w dobrym guście i ku memu zaskoczeniu, autor wytłumaczył się przed czytelnikiem ze swojego postępowania.
Gorąco polecam. Lektura zdecydowania wyróżnia się na tle innych poradników rozwojowych.

autor opinii: Arkadiusz Gabryś

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

Książkę oceniam bardzo pozytywnie, zwraca uwagę kilka istotnych aspektów w podejściu do pieniędzy.

ekstra książka dla młodych

Na samym początku powiem, że książka jako jedna z niewielu bardzo mnie zainteresowała. Jestem osobą młodą, która nie lubi czytać. Jednak ta książka jest jakaś inna. Naprawdę godna polecenia nawet tym osobom, co nie lubią czytać. Zdecydowanie polecam :)

autor opinii: Jan Kilanowski

Zadowolenie

Jestem bardzo zadowolony tak z książki, wniosła ona bardzo dużo pozytywnego w moje życie:)

autor opinii: Bartosz

Warto przeczytać

Książka godna polecenia, którą warto przeczytać. Autor ukazuje różnice w schematach myślenia ludzi bogatych i biednych. Podaje zalecane działania, które mają doprowadzić do sukcesu finansowego.

autor opinii: Ewa

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Studio Emka
Autor: T. Harv Eker
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 164
Wymiar [mm]: 145x220
EAN: 9788362304653
ISBN: 978-83-62304-65-3
ID: 236456

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie! Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie!
24.17 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...