TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Boże singielki

Ocena:
(2 opinii)

Kim jest Boża singielka? Jest kobietą, wierną i zaangażowaną, znajdującą się w sytuacji, na którą nie ma wpływu, jednak stara się stawić jej czoła z wiarą i szczyptą ironii.

Świat Bożej singielki to świat uczuć, których wielu oczekuje i jednocześnie się ich obawia. To świat niezgody na powszechną poprawność lansowaną przez mass media. Nie zna zredukowania do towaru uczuć ani ciała, akceptuje (pomimo trudu), że życie jest także oczekiwaniem.

Ta książka oświetla nieco ten świat, pomaga go obserwować i w nim uczestniczyć. Autorka opisuje go niemal z czułością i poddaje do przemyślenia kilka ważnych kwestii.

Paola Lazzarini, urodzona w Turynie, jest socjolożką i formatorką. Po przebyciu drogi intensywnego zaangażowania społecznego w Caritas i w licznych stowarzyszeniach wolontariatu, od kilku lat współpracuje z Urzędem Krajowych Formacji Chrześcijańskich Stowarzyszeń Robotników Włoskich (ACLI). Obecnie mieszka w Cagliari. Po raz pierwszy napisała tego typu książkę, przeżywszy długi okres osobistego doświadczenia jako „Boża singielka”.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawa treść i niesamowite spojrzenie na samotność człowieka- szczególnie kobiety, przedstawiona na różnych płaszczyznach naszego życia.Polecam!

autor opinii: Ewelina

Podtrzymująca na duchu książka

Bardzo dobra książka, pisana "z autopsji", pokazująca wiele aspektów życia samotnej kobiety poszukującej rodziny.
Polecam!

autor opinii: Maria Wiśniewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: Paola Lazzarini
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 104
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788378230304
ISBN: 9788378230304
ID: 222643

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Boże singielki Boże singielki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...