TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Brat Elia. Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu

Ocena:
(2 opinii)
Elia jest dokładnie jak ojciec Pio, dokładnie taki sam…

FRAGMENT

We Włoszech ściągają do niego tłumy wiernych i proszą o modlitwę wstawienniczą. Posługuje charyzmatem uzdrawiania, a jego bliscy mówią także o darze bilokacji. Najważniejsza jest jednak jego niezwykła relacja z Chrystusem: brat Elia jest stygmatykiem oraz człowiekiem, któremu Chrystus pozwolił utrwalić swoje oblicze na fotografii.

Brat Elia to najbardziej niezwykły współczesny mistyk, porównywany przez wielu z potężnym świętym XX wieku – ojcem Pio. Jego bliskość z Jezusem jest tak głęboka, że każdego roku w Wielki Tydzień obficie krwawi, fizycznie przeżywając pasje.

Fiorella Turolli, biograf brata Elii, nie tylko daje przejmujące świadectwo swojego spotkania z mistykiem, ale także opowiada o jego fascynującym życiu. Historia ta nie zostałaby zapisana, gdyby sam anioł nie wskazał autorce, że właśnie brat Elia jest tym, którego posłannictwo należy przekazać całemu światu.

Anioł ze stygmatami to opowieść o bliskim współpracowniku Boga, świadku licznych objawień oraz wielkich cudów, a także skromnym i niezwykle ciepłym człowieku, który z właściwą sobie prostotą zachęca: „Rozmawiaj z Panem. Jeśli nie powiesz mu o swoich problemach, w jaki sposób ma cię usłyszeć?”.

Niniejsza książka jest pierwszą z trzech poświęconych bratu Elii. Kolejne, przygotowywane do druku, to "Tajemnica Światła" oraz "Boża Opatrzność i najemnik Boga".

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Do książki o bracie elii

Ffantastyczna rzecz-wiadomość, która wprowadza spokój i wyciszenie, a zarazem chęć stania się lepszym. Pozwala patrzeć na świat z innej perspektywy.

autor opinii: Zbigniew Wiśniowski

Zawsze wierzyłam w obecność aniołów i ich wpływ na nasze życie, ale historia brata Elii utwierdziła mnie w przekonaniu, iż cuda dzieją się każdego dnia. Chciejmy tylko w to uwierzyć. Pomoc aniołow jest nieoceniona.
Ojciec Elia nauczył mnie, jak głęboko można przeżyć okres Wielkiego Postu i zrozumieć jego właściwy sens.

autor opinii: Małgosia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Fiorella Turolli
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788365847263
ISBN: 9788365847263
ID: 394743

Zobacz również

Brat Elia. Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...