TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie

Wyobraź sobie, że pewnego dnia tracisz niemal wszystko, co masz... ale nie tracisz najważniejszego. To właśnie przytrafiło się biblijnemu Hiobowi.

Był człowiekiem szanowanym, bogatym i miał głęboką, niezachwianą wiarę. Mimo to Bóg doświadczył go wielkim cierpieniem. Stracił majątek, rodzinę, zachorował na trąd... Jego wiara została wystawiona na próbę...

W dzisiejszych czasach też jesteśmy wystawiani na różne próby. W sercach wielu chrześcijan odbywa się walka duchowa. Zwłaszcza teraz, w XXI wieku, szczególnie doświadczamy kryzysu wiary.

Przyczyny tej sytuacji są różne: zapatrzenie w siebie... miłość do pieniędzy, do rzeczy... usilne pragnienie kontrolowania swojego życia we wszystkim... Kryzys pojawia się również, gdy dotyka nas nieszczęście. Tak, jak Hioba. Jego historia to dla nas... dla Ciebie... gorzka, ale pełna nadziei i miłości nauka.

Czego możesz nauczyć się z historii Hioba? Jak radzić sobie, gdy doświadczasz kryzysu?

Odpowiedzi na te pytania odnajdziesz w książce ks. Michała Olszewskiego, znanego rekolekcjonisty i jednego z najmłodszych egzorcystów w Polsce. Ks. Michał jest również autorem m.in. bestsellerowej serii audiobooków Credo.

To książka, która może dać Ci nadzieję w kryzysie i jeszcze bardziej wzmocnić Twoją wiarę pomimo trudności. Dzięki niej dowiesz się, co przeszkadza Ci w głoszeniu i słuchaniu Słowa Bożego. To pozwoli Ci uświadomić sobie, co przeszkadza Ci usłyszeć wolę Boga i co najważniejsze, możesz wreszcie zacząć żyć bardziej planem Bożym, niż planem świata.

Poza tym, czytając "Być jak Hiob", poznasz odpowiedzi na pytania:

  • czego możesz nauczyć się dzięki historii Hioba?
  • jak przetrwać kryzys w życiu duchowym?
  • dlaczego współcześni ludzie boją się końca świata?
  • jaki grzech jest najgłupszy i dlaczego?...

... i wiele, wiele innych.

Tylko posłuchaj... Bóg doświadczył Hioba wielkim cierpieniem... Jego wiara została wystawiona na próbę, ale on, na przekór wszystkiemu... nie przestał wierzyć.

Zajrzyj do "Być jak Hiob" i odkryj sposób radzenia sobie z kryzysem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Michał Olszewski SCJ
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825832
ISBN: 9788374825832
ID: 271649

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...