TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Być kobietą, ale jaką?

"Każdy człowiek ma wolny wybór. Dostał go w prezencie od Pana Boga i według własnego uznania może wybierać dobro lub zło. Kobiety, tak jak i mężczyźni, ciągle muszą dokonywać wyborów. Nie wystarczy urodzić się kobietą. Trzeba jeszcze ciągle stawiać sobie pytanie Jaką kobietą chcę być?

Pisząc tę książkę poczułam, że sama nie dam rady i potrzebuję pomocy innych kobiet.. Moje osobiste świadectwo bycia kobietą jest zupełnie niewystarczające. Wykorzystałam więc znakomite współczesne narzędzie, jakim jest Internet i rozesłałam prośbę o przyłączenie się do pisania tej książki. Nie wiem, jakimi drogami krążył ten apel, ale dostałam wiele listów, większość od osób zupełnie mi nieznanych - starszych i młodszych, uczących się jeszcze i pracujących, a także tych już na emeryturze. Napisały takie, które robią karierę zawodową i takie, które opiekują się swoimi dziećmi w domu. Wszystkim bardzo dziękuję! Będę często cytować fragmenty tych świadectw, bo najprawdziwsze jest zwyczajne życie. Listy te są podpisane czasem prawdziwym imieniem, a czasem pseudonimem, zgodnie z życzeniem tych osób.

Książka ta na pewno nie wyczerpie tak obszernego tematu. Mam jednak nadzieję, że stanie się przyczynkiem do wielu przemyśleń".

Ewa Kowalewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Ewa Kowalewska
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 128
EAN: 9788374240482
ISBN: 83-7424-048-2
ID: 444845

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Być kobietą, ale jaką? Być kobietą, ale jaką?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...