TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Być kobietą, ale jaką?

Ocena:
(1 opinii)

"Każdy człowiek ma wolny wybór. Dostał go w prezencie od Pana Boga i według własnego uznania może wybierać dobro lub zło. Kobiety, tak jak i mężczyźni, ciągle muszą dokonywać wyborów. Nie wystarczy urodzić się kobietą. Trzeba jeszcze ciągle stawiać sobie pytanie Jaką kobietą chcę być?

Pisząc tę książkę poczułam, że sama nie dam rady i potrzebuję pomocy innych kobiet.. Moje osobiste świadectwo bycia kobietą jest zupełnie niewystarczające. Wykorzystałam więc znakomite współczesne narzędzie, jakim jest Internet i rozesłałam prośbę o przyłączenie się do pisania tej książki. Nie wiem, jakimi drogami krążył ten apel, ale dostałam wiele listów, większość od osób zupełnie mi nieznanych - starszych i młodszych, uczących się jeszcze i pracujących, a także tych już na emeryturze. Napisały takie, które robią karierę zawodową i takie, które opiekują się swoimi dziećmi w domu. Wszystkim bardzo dziękuję! Będę często cytować fragmenty tych świadectw, bo najprawdziwsze jest zwyczajne życie. Listy te są podpisane czasem prawdziwym imieniem, a czasem pseudonimem, zgodnie z życzeniem tych osób.

Książka ta na pewno nie wyczerpie tak obszernego tematu. Mam jednak nadzieję, że stanie się przyczynkiem do wielu przemyśleń".

Ewa Kowalewska

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dob

Ujecie calosiowe kobiety. Polecam kobietom z kompleksami i szukajcymi tozsamosci

autor opinii: Dariusz Kaczor

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Ewa Kowalewska
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 128
EAN: 9788374240482
ISBN: 83-7424-048-2
ID: 444845

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Być kobietą, ale jaką? Być kobietą, ale jaką?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...