TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Choroby trzustki. Porady lekarzy i dietetyków

Ocena:
(1 opinii)

Książka jest skierowana do pacjentów cierpiących na dolegliwości trzustki. Autorzy przekazują podstawowe informacje o budowie i funkcjonowaniu tego narządu oraz o najczęściej występujących schorzeniach.

Omawiają przyczyny, objawy i możliwości leczenia, do którego również zalicza się stosowanie odpowiedniej diety. Opracowane przy współpracy z dietetyczkami jadłospisy zamieszczone w poradniku są jego bardzo cennym uzupełnieniem.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

opinia do książki "Choroby trzustki"

Książka bardzo dobrze napisana pod względem medycznym, tzn. opisu i przebiegu choroby. Natomiast brak jest, na czym najbardziej mi zależało, opisu przyrządzania poszczególnych dań zawartych w jadłospisie. Ponadto zauważyłam, że niektóre produkty zawarte w menu, podane są w tabeli jako niedozwolone do spożycia.
Podsumowując, książka nie do końca spełniła moje oczekiwania. Generalnie, brak jest na polskim rynku wydawniczym książek odnośnie diety dla chorych na trzustkę, które szczegółowo opisywałyby sposób przyrządzania posiłków, co jest bardzo istotne dla ludzi zmagających się z tą chorobą.

autor opinii: Anna Gadomska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: PZWL
Autor: Mirosław Jarosz, Jan Dzieniszewski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788320045567
ISBN: 9788320045567
ID: 273642

Zobacz również

Choroby trzustki. Porady lekarzy i dietetyków
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...