TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ciało. Narzędzie do kochania. Seria: Ja, człowiek (audiobook)

Czy zastanawiałeś się nad tym, jakie są Twoje "ustawienia fabryczne"? Bóg zaprojektował Cię jako istotę doskonałą. Czy nie masz wrażenia, że świat ciągle stara się udowodnić Ci, że jest inaczej?

Istniejemy w świecie w sposób widzialny za pomocą ciała. Ale czy zastanawiamy się, jaki jest jego sens? Dzieci są niewolnikami potrzeb ciała. Z czasem, w procesie dojrzewania, człowiek odkrywa, że ciało przynależy do niego, ale że on sam nie mieści się we własnej cielesności. Jest czymś więcej.

Można wyjść ponad to, czego chce tylko moje ciało np. w imię miłości. Można też być złodziejem, który okrada siebie samego ze swojego bogactwa, ulegając cielesnym zachciankom. Przed podobnymi wyborami stoi każdy z nas, a gra toczy się o wielką stawkę - Twoje szczęście.

Jak zrozumieć te mechanizmy? Poznasz je, słuchając tej konferencji.

  • Jaki jest sens istnienia ciała?
  • Czy potrzeby ciała są potrzebami człowieka?
  • Jak radzić sobie z nieakceptowaniem własnego ciała?
  • Czemu służy dbanie o kondycję i dobry wygląd?
  • Czym jest czułość cielesna, a czym seksualność?
  • Jaka jest rola ciała w miłości?

Produkt jest pięknie wydany w twardej oprawie. Całość składa się z książeczki, ćwiczeń i 2CD. Ilustrowana fotografiami z konferencji. Wstęp do nagrania napisał autor, ks. Marek Dziewiecki.

Ks. Marek Dziewiecki jest doktorem psychologii, wykładowcą, rekolekcjonistą, dyrektorem telefonu zaufania Diecezji Radomskiej, specjalistą w dziedzinie profilaktyki i terapii uzależnień. Jest autorem ponad 60 książek o człowieku i wychowaniu.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: M.O.R. Enterprise
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2014
EAN: 9788393711352
ID: 292398

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ciało. Narzędzie do kochania. Seria: Ja, człowiek (audiobook) Ciało. Narzędzie do kochania. Seria: Ja, człowiek (audiobook)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...