TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cud

Ocena:
(2 opinii)

Czy odcięta noga może „odrosnąć”? Znany dziennikarz „La Stampa” i autor wielu książek Vittorio Messori przedstawia historię najlepiej udokumentowanego dochodzenia w sprawie cudu „przywrócenia” – natychmiastowo i ostatecznie – nogi 23-letniemu Miguelowi Juanowi Pellicerowi. Noga ta, złamana kołem wozu, a później całkowicie zaatakowana przez gangrenę, została hiszpańskiemu chłopakowi odcięta (ponad dwa lata przed cudem) w publicznym szpitalu w Saragossie i zakopana na cmentarzu szpitalnym. Lekarze dokonali kauteryzacji kikuta gorącym żelazem. Czy ten cud może przekonać agnostyków i ateuszy, rzucających wyzwanie katolikom: „Pokażcie nam drewnianą nogę zawieszoną w sanktuarium jako wotum, a my także uwierzymy w wasze cuda!” Przekonajcie się sami.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Przeczytać, aby uwierzyć

Rzadko się zdarza, aby cud był tak dobrze udokumentowany. W miejscowości stacjonowały wojska francuskie, dokumenty spisano u miejscowego notariusza.

Rano, gdy matka weszło do pokoju chłopca. roznosiła się woń róż.

Noga po "przyszyciu" była nieco krótsza, a wokół "szycia" była obwódka, jak przy dzisiejszych operacjach mikrochirurgicznych: przeczytać, aby uwierzyć!

autor opinii: Grzegorz Karwasz

Znak dla niewierzących

Czytałem Tego autora "Znak dla niewierzących". Myślę że to ta sama książka pod innym tytułem. Gorąco polecam bo jest to prawdziwy znak obecności Boga w naszym życiu.

autor opinii: Mirosław Wojciński

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Księgarnia św. Jacka
Autor: Vittorio Messori
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 264
EAN: 9788370302986
ISBN: 83-7030-298-X
ID: 444936

Zobacz również

Cud
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...