TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cuda świętych

Ocena:
(1 opinii)

Biblia opowiada o niezliczonych cudach, których Bóg dokonywał dla człowieka. Czytając w niej o uzdrowieniach, rozmnożeniu chleba, wskrzeszeniach i wielu innych spektakularnych wydarzeniach, zazdrościmy ludziom współczesnym Jezusowi.

A przecież cuda nie zakończyły się wraz ze śmiercią ostatniego z apostołów. Życie osób, które są bliskie Boga, pełne jest nadzwyczajnych Bożych interwencji.

W tej książce autorka zebrała mnóstwo potwierdzonych świadectw o cudach, które wydarzyły się za wstawiennictwem uznanych przez Kościół świętych, m.in. św. Charbela, św. Rity, św. Ojca Pio, św. Antoniego z Padwy czy św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki).

To zaproszenie do niezwykłej duchowej podróży w ich towarzystwie. Opisane historie są dowodem, że z żadnym problemem nie jesteśmy sami. Święci troszczą się o nas. Zdają się nawet oczekiwać chwili, w której pozwolimy im sobie pomóc.

Często nie działają w sposób widowiskowy, ale zawsze tak, by przekazać nam Bożą miłość. Bo ostatecznie wszystkie cuda mają prowadzić nas do pogłębienia wiary i wskazywać na powołanie człowieka do królestwa Bożego.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo zadowolony klient

Przesyłka została dostarczona bardzo szybko. Szybciej niż zostało to opisane na stronie sklepu. Obyło się bez zbędnych wiadomości o statusie przesyłki, ona porostu przyszłam. Również omylka w zamówieniu została szybko naprawiona.

autor opinii: Anna Dera

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Renata Czerwińska
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788374827713
ISBN: 9788374827713
ID: 365885

Zobacz również

Cuda świętych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...