TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cudowna medycyna Świętej Hildegardy z Bingen, Doktora Kościoła

Dzięki tej książce dowiemy się, skąd brała się wiedza medyczna Hildegardy.

Najistotniejszą różnicą między nią a współczesną nauką jest to, że źródło wiedzy średniowiecznej uzdrowicielki było nadnaturalne, pochodzące z cudownych, udzielanych jej przez Boga wizji. Niemożliwe jest bowiem, aby ta średniowieczna mniszka zdołała sama dotrzeć do wiedzy, którą z mozołem odkrywa współczesna medycyna.

W książce nie mogło zabraknąć nowatorskich metod leczenia najbardziej uciążliwych chorób, trapiących ludzi od wieków. Znajdziemy porady świętej uzdrowicielki dotyczące profilaktyki i radzenia sobie z takimi chorobami jak:

  • Reumatyzm i artretyzm
  • Nowotwory
  • Choroby serca i wieńcowe
  • Choroby płucne i alergie
  • Miażdżyca
  • Schizofrenia i depresje
  • Ból

W tym roku św. Hildegarda, największa uzdrowicielka średniowiecza, uznana została za Doktora Kościoła. Korzystajmy wszyscy z ogromnego skarbu, ofiarowanego nam przez Boga za pośrednictwem tej średniowiecznej świętej!

Dr Gottfried Hertzka był lekarzem, który jako pierwszy odkrył dla współczesnej medycyny rewolucyjne metody terapeutyczne opracowane przez średniowieczną mistyczkę, św. Hildegardę z Bingen. On właśnie był nauczycielem znanego w Polsce specjalisty od medycyny Hildegardowej, dr. Wigharda Strehlowa, autora licznych bestsellerów.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Gottfried Hertzka
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 275
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788361989998
ISBN: 978-83-61989-99-8
ID: 240355

Zobacz również

Cudowna medycyna Świętej Hildegardy z Bingen, Doktora Kościoła
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...