TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czy iskra Apokalipsy wyjdzie z Polski? Próba analizy mistycznej

„Polskę szczególnie umiłowałem. Z niej wyjdzie iskra…” – zapowiada Zbawiciel. To najprawdopodobniej iskra czasów apokalipsy, które poprzedzą dzień Paruzji: powtórnego przyjścia Jezusa na ziemię.

Ta iskra przyniesie ogień albo światło, będzie początkiem kary lub błogosławieństwa. Jeśli to drugie… to czy skróci czas apokaliptycznego oczyszczenia?

Boże zapowiedzi mają to do siebie, że ich spełnienie może dokonać się na kilka sposobów – w zależności od naszego posłuszeństwa Bogu. Słowa Jezusa o iskrze mówią raczej o objawieniu miłosierdzia, a nie sprawiedliwości; wskazują na to inne głosy z Nieba. Warunek zdaje się być jeden: to nasza maryjność, nasze wytrwanie przy Królowej Polski.

Przed nami największa misja w dziejach. Czas odnaleźć wskazówki, które będą pomocne, gdy zamarzy się nam wyjście naprzeciw wpisanemu w naszą przyszłość zadaniu.

Z całą pewnością Boże znaki są maryjne. Bo bez powracającego jak ruch wahadła wspominania imienia Maryi proroctwa o Polsce robią się mgliste – aż po nieczytelność.

Oby nadeszła chwila, kiedy będziemy w Polsce posłuszni „jak Maryja”woli Zbawiciela i w naszej historii odbije się czytelnie plan Bożego miłosierdzia. Nie może nas spotkać nic piękniejszego.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Fons Omnis
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788389342904
ISBN: 9788389342904
ID: 334791

Zobacz również

Czy iskra Apokalipsy wyjdzie z Polski? Próba analizy mistycznej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...