TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dlaczego on nie kocha a ona za nim szaleje

Ocena:
(2 opinii)

Ta książka zmieniła życie milionów ludzi na całym świecie - może zmienić i twoje.

"Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje" to książka o trudnych partnerach: nieprzyjaznych, nieprzystępnych, napastliwych, o silnej tendencji do dominacji i stosowania przemocy psychicznej. Wyjaśnia podłoże takich postaw i zachowań.

Radzi, jak wychowywać dzieci, by one z kolei nie stały się kiedyś dręczycielami lub ofiarami. Uczy, jak postępować, by nie zostać tą stroną, która przegrała i siebie samą, i swój związek - jak być mądrą w miłości. Książka jest też przyjazna mężczyznom, pomaga uzdrowić związki z nimi, pomaga również im samym się zmienić.

Doktor Susan Forward jest jedną z najwybitniejszych amerykańskich psychoterapeutek, autorką wielu książek. Polskiemu czytelnikowi znana m.in. z bestsellerowych Toksycznych rodziców, Szantażu emocjonalnego, Toksycznych namiętności oraz Toksycznych Teściów.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna

Książka jak najbardziej do polecenia - szczególnie dla osób , które wplątały się w toksyczny związek z mizoginistą ale może ją także przeczytać każda kobieta aby wiedzieć jakich błędów nie popełniać.

autor opinii: Małgorzata Jachym

potwierdzam

To prawda - ta książka zmieniła moje życie. Kupiłam jej wydanie w 1999 roku, zmieniłam wszystko w swoim życiu- ona dodała mi odwagi i jasno wykazała, że złudzenia co do toksycznego partnera są szkodliwe. Było bardzo trudno na początku ale teraz jestem szczęsliwa. Egzemplarz jaki mam przeczytało co najmniej kilkanacie kobiet a ja jestem jej gorącą propagatorką.

autor opinii: A. Oberle

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rebis
Autor: Susan Forward, Joan Torres
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 318
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788375107357
ISBN: 978-83-7510-735-7
ID: 202388

Zobacz również

Dlaczego on nie kocha a ona za nim szaleje
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...