TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szantaż emocjonalny. Jak się obronić przed manipulacją i wykorzystaniem

Ocena:
(2 opinii)

Czasami bliskie nam osoby nieustannie grożą, że nas opuszczą lub zrobią sobie krzywdę, jeśli nie postąpimy tak, jak chcą. Niezależnie od tego, ile z siebie im damy, zawsze żądają więcej. Akceptują nas, gdy im ulegamy, a odrzucają, kiedy nie chcemy ulec lub też nie liczą się z naszymi uczuciami i pragnieniami. To oznacza, że jesteśmy szantażowani emocjonalnie.

Doktor Susan Forward, znana psychoterapeutka, w niniejszej książce wyjaśnia, na czym polega szantaż emocjonalny, opisuje postępowanie szantażysty oraz wpływ szantażu na nasze życie. Pokazuje również, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

  • Jak rozpoznać, że jesteśmy szantażowani emocjonalnie?
  • Jakie metody stosuje szantażysta?
  • Jak wyzwolić się spod wpływu szantażysty?

Książka Susan Forward odpowiada na te i inne pytania. Dzięki niej wprowadzimy w życie wiele zmian, które poprawią naszą sytuację i samopoczucie. Najważniejsze, by wiedzieć, co chcemy zmienić i mieć siłę, by to zrobić!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo ważna książka

Gorąco polecam tę książkę.Zawiera bardzo cenne informacje dotyczące mechanizmów szantażu emocjonalnego.Często wpadamy w sidła szantażystów emocjonalnych,stosujących różnego rodzaju manipulacje.Rzadko zdajemy sobie z tego sprawę,chociaż czujemy się w niektórych relacjach coraz gorzej.Nie potrafimy ich przerwać.To są wyniszczające,toksyczne relacje,często te najbliższe,niestety.Warto sobie zdać sprawę z choroby niektórych relacji.Warto też dostrzec pewne cechy szantażysty emocjonalnego w sobie.

autor opinii: Elwira

Super pozycja!

Książka naprawdę pomoże każdemu kto boryka się z problemem szntarzu emocjonalnego w rodzinie! Dobre przykłady i techniki jak sobie radzić w takich sytuacjach! Mnie bardzo pomogła!

autor opinii: Barbara Orzechowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor: Donna Frazier, Susan Forward
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 235x165mm
EAN: 9788374893138
ISBN: 978-83-7489-313-8
ID: 17660

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Szantaż emocjonalny. Jak się obronić przed manipulacją i wykorzystaniem Szantaż emocjonalny. Jak się obronić przed manipulacją i wykorzystaniem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...