TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dobrego dnia. Myśli na każdy dzień roku

Ocena:
(19 opinii)

Zbiór myśli Ojca Pio przeznaczonych na każdy dzień . Mały, poręczny format sprawia, że książka łatwo zmieści się w podręcznej torebce i może nam towarzyszyć każdego dnia. Wartość pozycji tkwi w tym, że każde zawarte w niej zdanie może stanowić bogaty materiał do modlitewnej zadumy.

Opinie naszych Klientów (19 opinii)Napisz swoją opinię

Dobrego dnia

Jest to niewielka i bardzo niepozorna książka, ale pełna mądrości i pozytywności na każdy dzień. O.Pio potrafi pocieszyć ale i skłonić do przemyśleń. Warto sięgnąć po tę pozycję i czytać każdego dnia, aby wesprzeć się w trudach codzienności - lub podarować ją komuś kto tego potrzebuje lub jeszcze o tym nie wie.

autor opinii: Ela Antczak

Super!

Jestem zadowolona z zakupu. Książeczka skłania do refleksji w każdym dniu.

autor opinii: Beata

Moja opinia o książce "Dobrego dnia"

Jest to zbiór rad i myśli,które Ojciec Pio dedykuje ludziom poszukujących Boga,a także dla tych wszystkich,którzy chcą się zagłębić w swoją duszę.Po lekturze tej książeczki,czytelnik będzie się zastanawiał,gdzie "Ja" do tej pory byłem,byłam.W moim odczuciu nie jednemu człowiekowi otworzą się szeroko oczy,jaka była moja wiara?,co to była za wiara?,czy szukałem w tej wierze mojego przewodnika duchowego jakim jest Jezus Chrystus?.Zatrzymałem się na dłużej przy naszym ludzkim "Ja",nie bez powodu,to właśnie nasze egoistyczne "Ja",jest często barierą która nie pozwala całkowicie otworzyć się na Boga.To w tym upatruję nasze ludzkie duchowe niedostatki.Tak mocno utożsamiamy się z tym ziemskim padołem,że zatraciliśmy duchowy i chrześcijański instynkt przetrwania.My ludzie,często szukamy uniwersalnych rozwiązań w taki sposób,żeby w naszych ziemskich problemach szybko znalazło się rozwiązanie.Takie ludzkie,takie naturalne,bez większego wysiłku.I tu najczęściej pojawia się wróg nr.1 człowieka,lęk,a na lęk jest jedno NIEZAWODNE LEKARSTWO - MODLITWA.Książeczkę"Dobrego dnia",nazwałbym DRABINĄ DO NIEBA,będzie dobrą lekturą dla tych wszystkich zagubionych ludzi,którzy chcą odnaleźć spokój ducha,oraz proste wskazówki jak się modlić i być dobrym Chrześcijaninem.

autor opinii: Andrzej Halba

opinia

książka bardzo wartościowa, ma się wrażenie jakby każde słowo było skierowane do Ciebie

autor opinii: Redzimska Małgorzata

Warto mieć tę książeczkę, jest małego formatu i zawsze można ją nosić przy sobie i w chwilach wolnych wykorzystywać zawarte w niej myśli. Polecam dla tych, którzy chcą rozważać codziennie myśli Św. Ojca Pio - czytanie polega na rozmyślaniu codziennie zgodnie z kalendarzem jednej z myśli i nie wymaga wiele wysiłku a może pomóc w duchowym umocnieniu i uświęceniu swojego życia.

autor opinii: Ryszard Gazda

Bardzo dobra książka. Polecam wszystkim.

autor opinii: Monika

Super

Książka która stała się przewodnikiem na każdy mój dzień .Polecam wszystkim którym bliska jest osoba ojca PIO

autor opinii: Agnieszka Świstek

super

Kocham św. OJCA PIO i wszystko co jest z Nim związane jest dla mnie piękne. Myślę, że najlepiej jak każdy sam znajdzie swoją drogę , bo podobno kto słucha cudzych rad to popełni cudze błędy. Pozdrawiam Pana.

autor opinii: Basia M

"Dobrego dnia"

Zamawiane książki były zgodne z zamówieniem i moim oczekiwaniem. Oceniam je pozytywnie.

autor opinii: Zdzisław Konieczny

Polecam

Ze względu na to, że książka zawiera myśli Ojca Pio z różnych jego pism jest wielkim skarbem i daje dużo duchowego pocieszenia.Polecam każdemu kto kocha tego Świętego.

autor opinii: Malwina

drogowskaz na kazdy dzień

Książeczka niewielkich rozmiarów zawiera wielkie myśli wspaniałego człowieka.Bez problemu zmieści się w torebce,w każdej chwili można do niej sięgnąć i przeczytać coś wartościowego,co może towarzyszyć nam jako drogowskaz na każdy dzień roku.

autor opinii: Marlena Godlewska

codzienna...

Książeczka ta-/ bo taki ma format/ - zmieści się : w każdej damskiej torebce, w samochodzie, na każdym biurku i każdej półeczce w pracy... i .... tam też powinna się znajdować..
Dobrego dnia!

autor opinii: Barbara O.

Opinia do książki "Dobrego dnia. Myśli na każdy dzień roku"

Bardzo dobra książka. Codziennie rano czytam poszczególne myśli przeznaczone na dany dzień, które dają dużo do myślenia, podnoszą na duchu i niejednokrotnie pomagają rozwiązać problemy i przeciwności losu.

autor opinii: Antonina Kapłon

GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM TĘ POZYCJĘ

Rozpoczynamy dzień od uwielbienia Boga,naszego stwórcy,myśli o.Pio na każdy dzień,to także modlitwa,ale i wskazówka na co mamy uważać,otucha żeby się nie zniechęcać,a czasem ponaglenie do dobrego działania,mogę powiedzieć że czasem przeczytanie krótkiego tekstu jest inspiracją do głębszego zastanowienia się nad sobą ,i chęcią robienia wszystkiego żeby być lepszym,milszym i miłosierniejszym,a przy okazji krytyczniej patrzeć na siebie a nie bliżniego.
Bardzo polecam wszystkim i w każdym wieku.

autor opinii: Lidia

każdy dziń z Ojcem Pio

Króciutkie rozważania na każdy dzień pozwalają mi na codzienną refleksję i zastanowienie się nad minionym dniem. Często są wskazówką i drogowskazem jak postępować, czasem zaś uspokajają moje skołatane serce, działają jak balsam. Polecam te rozważania każdemu kto pokłada nadzieję w Ojcu Pio.

autor opinii: Lucyna Wróbel

warto

Książka zawiera myśli na każdy dzień roku, nad którymi warto się zatrzymać.

autor opinii: Joanna Birecka

Skarby dla duszy i serca

"Mysli na kazdy dzień roku" - to wspaniały dar od kochającego Boga ,otrzymany przez Ojca Pio, jestem szczęsliwa ze ta własnie ksiazka wpadła w moje ręce. Treśc którą odczytuję każdego dnia pozwla mi na na odnalezienie drogi duchowej aby w codziennej szarości zycia nie zatracić miłości dla drugiego człowieka. "IDZ PROSTĄ DROGĄ BOGA I NIE ZADRĘCZAJ SWEJ DUSZY"- własnie ta myśl pierwsza trafiła w moje serce. Szczęść Boże

autor opinii: Beata Chybowska

Polecam

Malutka książeczka z wyborem myśli o. Pio na każdy dzień w roku. Książeczka raczej do czytania krok po kroku, refleksyjnie, zawiera myśl na każdy dzień, więc można czytać po kolei bądź też otworzyć na chybił- trafił w dowolnym miejscu. Gorąco polecam- jest bardzo pokrzepiająca!

autor opinii: Ania

Nie czułam się osamotniona...

Czytałam a właściwie staram się czytywać fragmentami codziennie i gorąco polecam, dzięki tej niewielkiej książeczce nie czułam się osamotniona w trudnych chwilach. Jest ona dowodem na prawdziwość twierdzenia że dobre i mądre słowo posiada niezwykłą moc. Szczególnie polecam osobom, którym nieobca jest duchowość Ojca Pio i jego charyzmat:)

autor opinii: Anna Garus

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: św. o. Pio
Rok wydania: 1998
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 105x148
EAN: 9788371681257
ISBN: 83-7168-125-9
ID: 10855

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Dobrego dnia. Myśli na każdy dzień roku Dobrego dnia. Myśli na każdy dzień roku
10.26 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...