TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dotyk nieba. Współczesne cuda za wstawiennictwem świętych

Każdego dnia Niebo, wsłuchawszy się w ludzkie prośby i modlitwy, może wkroczyć w nasze życie i cudownie je odmienić. Nasi polscy błogosławieni i święci, których tak wielu wydała Polska na przestrzeni wieków, z miłością przychodzą ku nam wchodząc w naszą codzienność, nasze troski i nieszczęścia, niosąc ludziom tę niebiańską, cudowną pomoc i ukojenie. Udowadnia to autorka, Elżbieta Ruman, która przemierza Polskę i dokumentuje owe fakty.

Bohaterowie opisanych w książce historii opowiedzą nam o - nieraz bardzo zdumiewających, ale jak najbardziej cudownych i udokumentowanych - ingerencjach Nieba w swoim życiu. Zaświadczą nam o tym na przykład mieszkańcy niewielkiej Lipnicy, skąd wywodził się św. Szymon, nasz XV-wieczny święty, zaświadczy rodzina państwa Gawlików z Wilamowic, wdzięczna za pomoc św. arcybiskupowi Józefowi Bilczewskiemu, zaświadczą również małżeństwa i rodziny, które modliły się o wstawiennictwo do naszego wielkiego rodaka, Sługi Bożego Jana Pawła II.

Te i wiele innych opisanych tu historii dowodzą, że Niebo jest blisko nas, a Jego cudowny dotyk jest zawsze odpowiedzią na nasze prośby...

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fronda
Autor: Elżbieta Ruman
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 206
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788362268320
ISBN: 978-83-62268-32-0
ID: 182246

Zobacz również

Dotyk nieba. Współczesne cuda za wstawiennictwem świętych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...