TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Drzwi aniołów. Tom 1. Spisek w Efezie

Pewnego wieczoru spokojne życie Jana Baptysty nagle obraca się w koszmar. Gimnazjalista jest świadkiem zaciętej walki między dwoma niezwykłymi postaciami o młodego chłopca, który przybył z innej epoki. Po nadzwyczajnych gościach pozostał jeden jedyny ślad: tajemniczy gwóźdź.

Wraz ze swoją przyjaciółką, Łucją, Jan Baptysta podejmuje szaleńcze śledztwo. Nie zdają sobie sprawy, w jak niezwykłej przygodzie przyjdzie im uczestniczyć. Drzwi strzeżone przez benedyktyńskiego mnicha zaprowadzą ich do świata niedostępnego dla ludzi. Rozpoczyna się walka pomiędzy światłem i ciemnością.

Jaki sekret skrywany od wieków odkrywają Jan Baptysta i Łucja? Czy będą potrafili oprzeć się podstępnym zabiegom Przeciwnika, anioła zła, który z wściekłością zaatakuje tych dwoje młodych przyjaciół?

Tę niezwykłą przygodę autor opowiada z prawdziwym humorem, wyobraźnią i uderzającym realizmem. Z wielką wprawą odkrywa przed nami głębię zranionej ludzkiej natury, która może zostać przemieniona i umocniona. Młody czytelnik ma szansę poznać pasjonującą prawdę o swoim własnym życiu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Michael Dor
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788375571141
ISBN: 978-83-7557-114-1
ID: 218110

Zobacz również

Drzwi aniołów. Tom 1. Spisek w Efezie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...