TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niewidzialna gra. Znamię cz. 1

Ocena:
(23 opinii)

Książka pod patronatem Tolle.pl!

W sieci pojawia się nowa, młodzieżowa gra o nazwie Babilon. Jest o wiele bardziej wciągająca niż wszystkie dotychczasowe. Osiąga oszałamiający sukces. Na całym świecie wybucha internetowe szaleństwo. Każdy musi przyjąć na swe ciało znamię niezbędne do logowania. Od tego momentu wszyscy chcą żyć już wyłącznie dla Babilonu.

Jednak z graczami zaczyna dziać się coś bardzo dziwnego. W kolejnych krajach rodzice zgłaszają zaginięcie swych dzieci. Coraz częściej się mówi, że gry nie wymyśliła ludzka inteligencja. Dlatego na ziemię zostają posłane dwa tajemnicze cheruby. Czy zdołają one rozwikłać tę zagadkę? Czy uratują ludzkość przed katastrofą?

Sięgnij również po 2 część "Niewidzialnej gry" pt. "Babilon".

Robert Kościuszko - szczęśliwy mąż, ojciec trzech chłopców i od niedawna córeczki Zosi. Jest miłośnikiem psów i samochodów. Posiada prawo jazdy na samochody ciężarowe i traktory. Trenował kiedyś karate, jednak twierdzi, że nic już nie pamięta... no, chyba żeby bardzo musiał... :) Jego saga Wojownik Trzech Światów stała się absolutnym bestsellerem i doczekała się pierwszego tłumaczenia.

Opinie naszych Klientów (23 opinii)Napisz swoją opinię

Znamię

Cudowna książka polecam

autor opinii: Agata Godlewska

WSPANIAŁA

Książka jest cudowna! Wciąga tak, że po jej przeczytaniu trzeba sięgnąć po następne części. POLECAM!!!

autor opinii: Blask Księżyca

Książkę "Niewidzialna gra " podarowałam mojemu dziecku. Z przyjemnością obserwowałam jak nie może się od niej oderwać. Sama przeczytałam początkowe rozdziały i bardzo mnie zaciekawiły. Książka bardzo wartościowa. Polecam

autor opinii: Alicja

Ciekawa

Kupiłam siostrzenicy, przeczytała w jedno popołudnie :) Dużo pomogła przejrzysta edycja tekstu (np. większa czcionka), ale fabuła też ją wciągnęła

autor opinii: Jadzia

Polecam

Trochę pisana jest może zbyt prostym językiem, ale za to wartka akcja i problem bieżący.

autor opinii: Karol Alexandrowicz

Bardzo dobra

Książkę dostałam od taty, a przeczytałam ją w jeden wieczór. Polecam ją wszystkim w moim wieku ( szósta klasa) jak i starszym. Naprawdę dobra, kolejne tomy również są tak samo godne przeczytania. Jestem właśnie po lekturze czwartej części i z niecierpliwością czekam na kolejne tomy. Cała seria jak i "Wojownik trzech światów" jest naprawdę fajna, a akcja wciągająca, choć niektóre momenty nudzą (np. dłuższe opisy)
POLECAM WSZYSTKIM W WIEKU 11-14 lat

autor opinii: JK

Wciągająca !

Wciąga, wsysa jak tytułowa Niewidzialna gra.

autor opinii: Maciej Małecki

w szkolnej szatni

Mamy 2013 rok. Mało kto czyta. Mało kto chce słuchać dobrej, wartościowej powieści. Liczy się tylko komputer. Gdzie są dzieci, gdy jest piękne popołudnie? Dlaczego podczas ferii zimowych nie lepią bałwana? Prosta odpowiedź: siedzą przed komputerem. Wszyscy to wiemy. Teraz wyobraźcie sobie moje uczucie, miłe zaskoczenie, radość i dumę, gdy usłyszałam w szkolnej szatni rozmowy uczniów komentujących akcję z książki "Niewidzialna gra". Oni naprawdę przeżywali los bohaterów, byli ciekawi, co będzie dalej.
Nie żałuję lekcji polskiego na wspólne czytanie tej książki. "Proszę pani, ta książka wciąga, jak niejedna gra komputerowa", "Gdy to czytamy, czuję się mocniejsza w wierze", "Kupię te książki"- to wypowiedzi IV-V-VI klasistów.

autor opinii: Justyna

W sam raz dla dzieci

Jestem molem książkowym. Staram sie zawsze czytać książki również z dziećmi.
Książka bardzo dobra, choć prosto napisana. Dla gimnazjalistów siedzących non stop w komputerach jak znalazł. Opis szatana może przemawiać do dzieci. Polecam pierwszą część i już przechodzę do drugiej.

autor opinii: Ewa Kiełek

Bardzo dobra książka. Fajnie się ją czyta tak jak inne książki tego autora. Bardo polecam.

Bardzo polecam

Książka bardzo podobała się mojemu synkowi. Już zamawiam następne tytuły tego autora.

autor opinii: Agnieszka Sołowij-Kleban

Świetna lektura!

Pochłonąłem książkę momentalnie!

książka ciekawa

Kupiłem książkę dziecku 11 letniemu i naprawdę był zadowolony, przeczytał z zaciekawieniem. Polecam każdemu

autor opinii: Marcin

Książka nie tylko dla najmłodszych

Książkę wzięłam do ręki po przeczytaniu opinii z Tolle.pl. Na początku zaznaczę, że jestem czytelnikiem troszkę starszym niż adresacji książek Roberta Kościuszki. Dlaczego o tym pisze? A to dlatego, że sama niesamowicie wciągnęłam się w świat Niewidzialnej Gry! Książka jest napisana świetnym językiem. Młodzież na pewno spędzi z tą książką niesamowite chwile i wprost zaczyta się w powieściach Roberta Kościuszki! Polecam!

autor opinii: Karolina Nowak

wypieki na twarzy i błysk w oczach

Chłopcy w mojej rodzinie (10 i 13 lat) byli zachwyceni! Opowiadali o książce z wypiekami na twarzy i błyskiem w oczach. Obie części (1 i 2) przeczytali z wielkim entuzjazmem i pytali o kolejny tom...

Czy potrzeba lepszej recenzji? Sama niecierpliwie kończę bieżącą lekturę, aby sięgnąć po tę ksążkę..

autor opinii: Joanna

"Niewidzialna gra"

Zamówiłam I i II część. Książki przeczytałam "jednym tchem" a teraz czytam mojemu 7 letniemu synkowi, który jest zachwycony, chociaż momentami bywa przerażony ale już za chwilę nie może się doczekać co się dalej wydarzy. Książki warte polecenia.

autor opinii: Magdalena Szafrańska

Wciągająca

Ta książka naprawdę działa, mój 12-letni siostrzeniec przeczytał ją w ciągu kilku dni, a teraz sięgnęła po nią jego 9-letnia siostra. Już proszą o następną część.

autor opinii: Kasia Dziurdziak

Cheruby i Gaśnica w moim domu

Gdy czytałam Niewidzialną Grę, zdawało mi się, że słyszałam głosy bohaterów tej wspaniałej książki i ich widziałam.
Jest to książka wzruszająca i piękna. Tłumaczy,że Pan Bóg, jest najważniejszą osobą naszego życia.
Bardzo polecam. Książka mnie wzruszyła. Polecam ją wszystkim.

autor opinii: Agnieszka Gadomska

polecam

z 10 książek które na urodziny dostał mój syn tę przeczytał jako pierwszą w dwa wieczory. Jest ciekawa bo zawiera wartości połączone z grą - to cytat od syna. Polecam i zamawiam drugą część.

autor opinii: roman wawrzyniak

pozytywna

książka ma w sobie akcent ostrzegawczy przed internetem dla młodzieży, ale jest pozytywnie odbierana przez młodzieńca, który ją otrzymał i wyczuwa grozę bezmyślnego używania internetu.
Stwierdza on,że książka jest interesująca i chętnie by czytał kolejne części
Jedyny mankament wysokość ceny

autor opinii: Zbigniew Ryłko

Niewidzialna gra

to książka którą przeczytałem jednym tchem ( jak Wojownika trzech światów)i z niecierpliwością czekam na następne części.

autor opinii: GCH

mój syn, który delikatnie mówiąc nie przepada za czytaniem, pochłonął książkę w ciągu trzech dni i pyta kiedy będzie dalszy ciąg.

autor opinii: Iwona Karelus Worek

Czekam na ciąg dalszy....

Książka bez wątpienia bardzo "wciągająca", wątek oparty na Objawieniu Św. Jana ciekawie rozbudowany, stylistyka dostępna dla młodszego i starszego pokolenia.Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy bo taka trochę krótka była.....

autor opinii: Barbara Bil

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Kościuszko
Autor: Robert Kościuszko
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 120x195
EAN: 9788393416905
ISBN: 9788393416905
ID: 218701

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Niewidzialna gra. Znamię cz. 1 Niewidzialna gra. Znamię cz. 1
22.78 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...