TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niewidzialna gra. Znamię cz. 1

Książka pod patronatem Tolle.pl!

W sieci pojawia się nowa, młodzieżowa gra o nazwie Babilon. Jest o wiele bardziej wciągająca niż wszystkie dotychczasowe. Osiąga oszałamiający sukces. Na całym świecie wybucha internetowe szaleństwo. Każdy musi przyjąć na swe ciało znamię niezbędne do logowania. Od tego momentu wszyscy chcą żyć już wyłącznie dla Babilonu.

Jednak z graczami zaczyna dziać się coś bardzo dziwnego. W kolejnych krajach rodzice zgłaszają zaginięcie swych dzieci. Coraz częściej się mówi, że gry nie wymyśliła ludzka inteligencja. Dlatego na ziemię zostają posłane dwa tajemnicze cheruby. Czy zdołają one rozwikłać tę zagadkę? Czy uratują ludzkość przed katastrofą?

Sięgnij również po 2 część "Niewidzialnej gry" pt. "Babilon".

Robert Kościuszko - szczęśliwy mąż, ojciec trzech chłopców i od niedawna córeczki Zosi. Jest miłośnikiem psów i samochodów. Posiada prawo jazdy na samochody ciężarowe i traktory. Trenował kiedyś karate, jednak twierdzi, że nic już nie pamięta... no, chyba żeby bardzo musiał... :) Jego saga Wojownik Trzech Światów stała się absolutnym bestsellerem i doczekała się pierwszego tłumaczenia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Kościuszko
Autor: Robert Kościuszko
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 120x195
EAN: 9788393416905
ISBN: 9788393416905
ID: 218701

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Niewidzialna gra. Znamię cz. 1 Niewidzialna gra. Znamię cz. 1
27.45 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...