TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziecko pokuty

Ocena:
(4 opinii)

Była zimna styczniowa noc, kiedy zdarzyła się ta rzecz niewybaczalna, nie do pomyślenia... Tak zaczyna się opowieść o Dinie, której życie w krótkiej chwili rozpadło się niczym kryształ na dziesiątki drobnych kawałków.

Wracała z pracy... Akurat zepsuł się jej samochód... Co prawda było już późno, ale kampus był blisko... Nim jednak tam dotarła, dopadł ją ten mężczyzna ze starego kombi... W jednym momencie jej przyszłość stała się ciemną plamą, która z każdym dniem zdawała się coraz bardziej przerażać.

Potem nadeszły dni, o jakich chciała zapomnieć. "Trzeba tylko - usłyszała chyba w klinice - pozbyć się tego, co poczęło się w tych przerażających okolicznościach... To niegroźny zabieg..." Czy jednak na pewno? To pytanie formułowane na różne sposoby wracało do niej niczym echo, przynosząc same wątpliwości...

Francine Rivers - jedna z najpopularniejszych pisarek amerykańskich, autorka ponad 20 bestsellerowych powieści, przetłumaczonych na dwadzieścia języków, m.in. trylogii: "Głos w wietrze", "Echo w ciemności", "Jak świt poranka".

Zdobyła liczne nagrody i zaszczyty, w tym Christy Award, za stworzenie inspirującej fikcji o charakterze historycznym, złoty medal Amerykańskiego Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA za powieść "Ostatni zjadacz grzechu" (zekranizowaną przez Michaela Landona). W 2010 roku książki Francine zostały uznane za najlepiej sprzedające się tytuły na liście "New York Timesa".

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawa książka.

Przejmująca opowieść.Wartka akcja.Polecam

autor opinii: Anna Czerniawska

Perełka!!!

Różni ludzie różnie mówią i piszą o aborcji, ale ta pozycja to coś więcej bo nie daje prostych odpowiedzi, ale zmusza żeby spojrzeć na problem głębiej. Jak dla mnie bardzo ważny głos w sprawie!

Ponadto jest to bardzo wciągająca powieść, którą bardzo przyjemnie się czyta, będąc jednocześnie czymś więcej niż tylko ciekawą historyjką
Szczerze polecam!!!!

autor opinii: Jadwiga Wiatrowska

Dawno nie czytałam tak wzruszającej powieści

Cieszę się, że w końcu jest wznowienie tej książki! Autorka porusza w niej przede wszystkim temat aborcji. I choć wszystko kręci się wokół nienarodzonego dziecka i przeżyć jego matki, to książka dotyka wielu innych, niezwykle ważnych zagadnień. Pomimo tego, że to powieść, uważam, że lektura tej książki pozwala dogłębnie zrozumieć pewne kwestie i rozszerzyć horyzonty. Pomimo dość trudnej tematyki, można pochłonąć w jeden, dwa wieczory i naprawdę warto to zrobić. Nie będzie to czas stracony.

autor opinii: Małgorzata

Dziecko pokuty

Rewelacja.

autor opinii: Edyta

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Bogulandia
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 416
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363097271
ISBN: 9788363097271
ID: 294565

Zobacz również

Dziecko pokuty
39.99 zł
29.88 zł
Oszczędzasz 10.11 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...