TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Znamię lwa. Tom 2. Echo w ciemności

Ocena:
(5 opinii)

II tom trylogii Francine Rivers "Znamię lwa".

I wiek po Chrystusie. Efez. Młoda chrześcijanka Hadassa zostaje skazana na męczeńską śmierć. Zrozpaczony Markus Walerian podąża do Jerozolimy, by znaleźć Boga, w którego Hadassa wierzyła tak mocno, że z ufnością i spokojem stanęła na efeskiej arenie.

Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym, zaskakująco podobny do współczesnego świata - to wszystko złożyło się na sukces powieści, którym jest zarówno popularność wśród czytelników, jak i uznanie krytyków oraz prestiżowe nagrody.

Sięgnij po I tom trylogii "Znamię lwa" pt. Głos w wietrze.

Zobacz tę książkę również w twardej oprawie.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra książka. Szybka i bezpromlematyczna dostawa.

autor opinii: Andrzej Kożuch

godna polecenia

Wspaniała, poruszająca pozycja. Czytam ją jednym tchem. Jeżeli ktoś poszukuje wrażeń, miłości i Boga to dla niego jest ta książka. Gorąco polecam.

autor opinii: Agata Stanisławska

Potrafi obudzić

Nie daje zasnąć - lepiej nie zaczynać jeśli rano trzeba wstać...Ciąg dalszy fantastycznej powieści Głos w wietrze - dobrze, że powstała.

autor opinii: Agnieszka Stec

Echo w ciemności

Przeczytałam większość powieści tej autorki. Wszystkie polecam a zwłaszcza trylogię "Znamię Lwa". Drugi tom tej trylogii "Echo w ciemności" jest równie pasjonujący jak pierwszy. Śledząc losy głównej bohaterki Hadassy odkrywamy, że największym szczęściem w życiu jest wiara w Jezusa. Jezus żyje, działa, kocha swoje dzieci i nigdy nie pozostaje głuchy na modlitwę. Świadczy o tym życie Hadassy od Nain w Galilei poprzez starożytny Rzym i Efez. Powieść przeczytałam jednym tchem, nie ma w niej zbędnych słów. Może też stanowić zachętę do lektury Pisma Świętego i do przemiany życia. Warto mieć w swojej biblioteczce tę trylogię i pożyczać.

autor opinii: Anna Piekarska

Dawno oczekiwana

Bardzo dobrze napisana powieść i realistycznie. Czyta się z przyjemnością. Nie można się oderwać od lektury tej powieści. Dobra książka na Rok Wiary.

autor opinii: ks. Jan Płócienniczak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bogulandia
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 570
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363097080
ISBN: 9788363097080
ID: 267191

Zobacz również

Znamię lwa. Tom 2. Echo w ciemności
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...