TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dziewczyna na godzinę. Rozmowa z byłą prostytutką

Ocena:
(5 opinii)

"Dziewczyna na godzinę" - wzruszająca i szczera rozmowa z byłą prostytutką - o trudnym dzieciństwie, zranionych uczuciach, upadku w bagno prostytucji, ciąży i wyjściu z procederu, a także o codziennej walce z nałogiem...

W agencyjny bruk wbił ją kopniak braku miłości ojca i kopniak emocjonalnego chłodu matki. Niewidzialne siniaki i blizny bolały na tyle, że zagłuszyły i zdrowy rozsądek, i prawdziwe uczucia, i emocje.

Nie mówi się dzisiaj klient, ale sponsor. Nie ma problemu, dziewczyny robią przecież to, co lubią, a mężczyźni są zadowoleni. Wszystko jest w porządku. Nie ma społecznego przerażenia tą sytuacją.

A tam stoi dziewczyna. To jest ciało na sprzedaż!

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Książka ok

Książka jest napisana w formie wywiadu z pracującą dziewczyną. Specjalnie nie wnosi informacji, skłaniających czytelnika do szczególnych refleksji. Jest napisana prostym językiem. Jeżeli pracujesz i zastanawiasz się "dlaczego ja" to nie jest to książka dla ciebie.

autor opinii: Aghi Podolski

Nie polecam

Książka mnie rozczarowała, gdyż wywiad jest źle prowadzony. Pytania są tak formułowane, że sama bym na nie odpowiadała tak, jak dziewczyna, z którą prowadzona jest rozmowa. Na rynku jest wiele bardziej wartościowych pozycji dotyczących tej sfery. Wiem, co piszę, bo pisałam pracę magisterską na ten temat, więc ogląd w tej tematyce mam.

autor opinii: socjolog

Dziewczyna na godzinę...

Szczerze polecam! Książka ukazuje życie prostytutki z jej własnej perspektywy. Jest powrotem do wydarzeń z pamięci, o których zapewne nikt z nas nie chciałby pamiętać. Jest napisana bez emocji, upiększeń, niedomówień. Porusza temat tabu. Ukazuje rzeczywistość prostytucji taką, jaka jest ona naprawdę.

autor opinii: Michał Stelmach

Polecam!

A ja uważam, że to bardzo wartościowa pozycja o wygranej walce z nałogiem! Czego oczekiwałaś? Opisów spotkań z mężczyznami? To dopiero byłaby trwoga w rękach młodzieży! Poza tym książka wzbogacona jest o rzeczową wypowiedź terapeutki.
Naprawdę warto ją poznac!

autor opinii: Radek M.

Nie polecam

Kupując tę książkę miałam ogromne oczekiwania co do niej. Tytuł zapowiadał się dosyć dobrze.Niestety zawiodłam się. Książka jest napisana w formie dialogu, rozmowy, gdzie na zadawane pytania najczęściej padają odpowiedzi: "Nie wiem", "Nie pamiętam", "Nie chcę o tym mówić".Książka nie wnosi nic nowego, czego wcześniej bym nie wiedziała. Mało tego po przeczytaniu tej książki dochodzi się do wniosku że praca w agencji wcale nie jest taka straszna. Koszmar! oby ta książka nie wpadła w ręce młodzieży. Szczerze odradzam.

autor opinii: anette

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Wanda Mokrzycka
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 102
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375802542
ISBN: 978-83-7580-254-2
ID: 214457

Zobacz również

Dziewczyna na godzinę. Rozmowa z byłą prostytutką
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...