TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

e-mail od Pana Boga do młodzieży

Ocena:
(2 opinii)

Stoisz przed życiowym wyborem? Zdajesz do nowej szkoły, a może niebawem czeka cię egzamin maturalny, na studia lub obrona pracy dyplomowej? Starasz się o przyjęcie do pracy? Zajrzyj do swojej skrzynki z e-mailami. Wśród wielu listów od kolegów i przyjaciół znajdziesz dziś wiadomość specjalną - list od Pana Boga. Przeczytaj go bardzo uważnie. Nie na darmo jest oznaczony wysokim priorytetem. Bóg wie, że potrzebujesz Jego pomocy i wsparcia. Na starcie w dorosłość twój Ojciec ma ci coś ważnego do powiedzenia.

Co planujesz począć ze swoim życiem na progu dorosłości? Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewny, że Bóg będzie z tobą. Już dziś załoguj się do Jego Serca, a w "e-mailu od Pana Boga do młodzieży" otrzymasz siłę wiary, nadziei i miłości!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna książka

Uważam że jest to świetna książka. Często chcę wiedzieć co Pan Bóg myśli.. ta książka jest zbiorem wybranych fragmentów z Pisma Świętego, które wyjaśnione w prosty, praktyczny sposób trafiają przynajmniej do mnie.

autor opinii: Karolina

Po przeczytaniu tej książki na pewno bliższa staje się osoba Boga Ojca. Sama należę do młodzieży i do mnie ta książka naprawę przemawia.

autor opinii: Anita

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Claire Cloninger, Curt Cloninger
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788371688140
ISBN: 83-7168-814-8
ID: 21124

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki e-mail od Pana Boga do młodzieży e-mail od Pana Boga do młodzieży
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...