TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Echo w ciemności

Ocena:
(2 opinii)

I wiek po Chrystusie. Efez. Młoda chrześcijanka Hadassa zostaje skazana na męczeńską śmierć. Zrozpaczony Markus Walerian podąża do Jerozolimy, by znaleźć Boga, w którego Hadassa wierzyła tak mocno, że z ufnością i spokojem stanęła na efeskiej arenie.

Echo w ciemności – drugi tom trylogii „Znamię lwa” – to jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym, zaskakująco podobny do współczesnego świata – to wszystko złożyło się na sukces powieści, którym jest zarówno popularność wśród czytelników, jak i uznanie krytyków oraz prestiżowe nagrody.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Fascynująca lektura

Echo w ciemnościach -to powieść fascynująca , czytana przeze mnie z wielkim zaciekawieniem . Zachwyca ciepłem , przedstawia w ciekawy sposób czs, w którym pierwsi chrześcijanie z godnością nawet wśród prześladowań przeżywli godnie swoje życie i godnie umieli umierać .Jest to lektóra budująca również wiarę . W tle historie miłości czynią lekturę lekką i bardziej przyswajalną . Dziękuję

autor opinii: Bronisława Drelich

Najlepsza część trylogii

Cała trylogia Francine Rivers robi wrażenie i czyta się ją niemal jednym tchem, ale jeśliby chcieć wybrać, która z części jest najlepsza, bez zastanowienia musiałbym wskazać właśnie ten drugi tom.

Jest niesamowicie wciągający. Niemal nie da się od niego oderwać. Pamiętam, że mimo napiętego terminarza, zdarzało mi się kończyć czytanie późno w nocy.

Ponadto książka jest niezwykle głęboka i piękna.

Polecam zarówno "Echo w ciemności", jak i całe "Znamię lwa".

autor opinii: Paweł Pomianek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 532
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788389862556
ISBN: 83-89862-55-7
ID: 51616

Zobacz również

Echo w ciemności
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...