TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Fundacja i ziemia. Seria: Fundacja cz. 10

Golan Trevize, członek Rady Wykonawczej na Terminusie, miał zdecydować o przyszłości Galaktyki i podjął decyzję. Wybierając Galaksję, jeden organizm łączący na podobieństwo Gai wszystkie światy w przestrzeni, przekreślił zarazem pięćsetletni Plan Hariego Seldona.

Trevize wciąż jednak ma wątpliwości - wierzy w słuszność swego wyboru, ale nie jest pewny swoich motywów. W poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące go pytania wyrusza wraz z Janovem Peloratem i jego wybranką Bliss ku mitycznej Ziemi. Każda kolejna planeta, mimo zwątpienia i wielkich przeciwności, zbliża ich do celu... i wciąż jeszcze żywej historii Galaktyki.

Isaac Asimov (1920-1992) to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim epokowym cyklem "Fundacja", sagą o Imperium Galaktycznym, które - mimo że wydaje się wieczne - chyli się ku upadkowi. Ludzką cywilizację i wiedzę może uratować jedynie psychohistoria, nauka stworzona przez genialnego matematyka Hariego Seldona. "Fundacja i Ziemia" wieńczy siedmiotomowy cykl "Fundacja" Isaaca Asimova wydany przez Dom Wydawniczy REBIS, a uzupełniony o trzy tomy autorstwa bestsellerowych twórców SF: Gregory’ego Benforda, Grega Beara i Davida Brina.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rebis
Autor: Isaac Asimov
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 386
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788373011854
ISBN: 9788373011854
ID: 16947

Zobacz również

Fundacja i ziemia. Seria: Fundacja cz. 10
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...