TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Synowie buntu

Ocena:
(1 opinii)

"Synowie buntu" to kolejny bestseller Franka E. Perettiego, w którym kontynuuje on tematykę rozpoczętą we "Władcach ciemności". Tym razem siły ciemności postanawiają skorzystać ze struktur opieki społecznej i władz oświatowych, by zniszczyć wierzących z lokalnej społeczności.

Na ratunek dla osamotnionej grupy chrześcijan zostaje wysłany Zastęp Niebieski zaprawiony w bojach z synami mroku. Prawdziwi gladiatorzy duchowego świata mogą rozwinąć swe umiejętności tylko wówczas, gdy będą wspierani przez wierzących ludzi.

Czy chrześcijanie odkryją tę tajemniczą moc, która wzmacnia siły wojsk niebieskich? O tym dowiemy się z pasjonującego thrillera Franka Perettiego. To książka o dwóch światach: postrzegalnym oraz niematerialnym, które się wzajemnie przenikają i uczestniczą w walce dobra ze złem.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

dla facetów i nie tylko

Książkę zamówiłam dla siebie i znajomego, który zaczął zadawać pytania egzystencjalne. Pomyślałam,że to dobry wstęp do ewangelizacji, żeby w sposób delikatny wprowadzić kogoś w świat duchowości.
Wartka akcja, zgodne z dogmatami kościoła walki na poziomie duchowym i wspaniała, acz trudna przemiana głównej bohaterki w poszukiwaniu prawdy. Polecam.

autor opinii: Małgorzata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Frank E. Peretti
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 608
Wymiar [mm]: 150x220
EAN: 9788378290308
ISBN: 9788378290308
ID: 225316

Zobacz również

Synowie buntu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...