Mogą Cię również zainteresować książki...
Prezentowana tu pozycja jest kolejną częścią homilii wygłaszanych w Kaplicy Loretańskiej przy kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. Obejmuje ona okres od 29 stycznia do 29 lipca 2012 roku.
Zapis homilii może stanowić materiał do różnych rozważań, zarówno związanych z kalendarzem liturgicznym, jak i od niego niezależnych. Poszczególne wypowiedzi nawiązują do czytań liturgicznych, ale bardzo często poruszają tematykę o wiele szerszą i dlatego mogą być pomocne nie tylko w ścisłym okresie kościelnego kalendarza, z którym są związane.
Umieszczone tu rozważania nie wymagają znajomości poprzednich tomów, które już ukazały się poprzednio i mogą służyć zupełnie niezależnie od tomów następnych. Istnieje jednak ciągłość czasowa całego dorobku.
| Oprawa: | miękka |
| Wydawca: | Petrus |
| Autor: | ks. Tomasz Jelonek |
| Rok wydania: | 2017 |
| Ilość stron: | 228 |
| Wymiar [mm]: | 130x190 |
| EAN: | 9788377203873 |
| ISBN: | 9788377203873 |
| ID: | 382540 |