TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

I żyli długo i szczęśliwie... Jak budować trwałe więzi?

Ocena:
(1 opinii)

Chyba większość z nas nosi głęboko w pamięci bajki z dzieciństwa, w których piękna królewna była uwięziona w strzeżonej przez złego smoka wieży. Wypłakiwała hektolitry łez, siedząc w oknie i wyglądając tego jednego, jedynego dzielnego rycerza, który zabiłby smoka i uwolnił ją z niewoli...

Większość z tych opowieści kończy się przysłowiowym happy endem, który zwykle zawiera się w magicznej formule: I żyli długo i szczęśliwie. Niby to już koniec bajki, ale tak naprawdę największa i najważniejsza przygoda dopiero się zaczyna.

Wiedzą o tym doskonale wszyscy Ci, którzy powiedzieli już sobie sakramentalne „Tak!”. Oni wiedzą, że trzeba się wiele napracować, aby żyć i długo i rzeczywiście szczęśliwie. Kilka propozycji na to, jak ten szczytny cel osiągnąć, można znaleźć na niniejszej płycie. Zapraszamy do słuchania.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jestem rozczarowana

Wysłuchałam nagrania konferencji pani Emilii Lichtenberg-Kokoszki, wygłoszonej z inicjatywy Duszpasterstwa Akademickiego w Opolu.
i ... no czuję się rozczarowana. Pani Emilia podaje takie recepty trochę, z babcinego poradnika. Z zastrzeżeniem, że babcia niewierząca w Bożą Opatrzność. Z 37-mio letniego doświadczenia małżeńskiego wiem, że te porady może i słuszne z pedagogicznego i psychologicznego punktu widzenia, już na dzisiejsze czasy nie wystarczają. Pani Emilia nie uwzględnia, w ogóle faktu, że dzisiaj ludzie muszą sobie bardzo często odpowiadać na pytanie czemu w ogóle mają być razem, a bez odniesienia do Boga i Jego udziału w Sakramencie małżeństwa, bez uciekania się do Jego pomocy, nie da się na to pytanie pozytywnie odpowiedzieć. No chyba, że ze względu na jakiś wspólny biznes.

autor opinii: Janina Marciniak

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Krzyża w Opolu
Autor: Emilia Lichtenberg-Kokoszka
Rok wydania: 2013
ID: 445236

Zobacz również

I żyli długo i szczęśliwie... Jak budować trwałe więzi?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...