TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cechy trwałego małżeństwa. Co wspólnego mają ze soba silne małżeństwa?

Ocena:
(3 opinii)

Czy zdarza wam się kłócić wciąż i wciąż na ten sam temat? Kiedy ostatnio śmialiście się razem i bawiliście? Kiedy ostatnio okazaliście sobie, że doceniacie się nawzajem? Czy zależy wam na stworzeniu mocnych podstaw wspólnego duchowego wzrostu? Czy chcecie sie dowiedzieć, jak pogłębić waszą wzajemną miłość?

Bez względu na to, czy dopiero zastanawiacie się nad założeniem rodziny, czy niedawno zawarliście związek małżeński, czy też jesteście wiele lat po ślubie - książka ta pomoże wam uczynić wasz związek silnym i trwałym. Poznacie te cechy małżeństwa, które gwarantują jego zdrowy rozwój, a wam pomogą wyeliminować wasze słabe punkty, a mocne jeszcze bardziej umocnić. Jim i Sally Conway są w małżeństwie od 37 lat. Jako psychologowie przebadali 186 par w celu wykrycia tych elementów, które powodują, że małżeństwo funkcjonuje właściwie.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Dobry prezent dla Pary Młodej

Zakupiłam tę książke dla przyjaciół jako prezent ślubny - to był świetny wybór! Bardzo dziękowali, że wśród tradycyjnych prezentów typu kupon lotka, wina, szklanki i.t.p. znalazła się tak pożyteczna książka, która będzie przewodnikiem w ich wspólnym życiu, oraz pomoże podczas ewentualnych kłótni :)

autor opinii: Monika K.

warta przeczytania

Książka warta przeczytania, napisana przez małżeństwo z wieloletnim stażem.Zawiera wiele cennych rad, wśród których można znaleźć coś dla swojego małżeństwa.

autor opinii: Jola

Każdy powinien przeczytać tę książkę.

Zaczęłam czytać i nie mogłam się oderwać od tej książki. Naprawdę. Jestem 32 lata po ślubie i znalazłam dla siebie również fragmenty, które na pewno mi się "przydadzą". Powiem tak: żadne słowo nie jest w niej zbędne, dużo w niej treści. Pewnie jeszcze zamówię kilka egzemplarzy, i rozdam bliskim jako prezent.

autor opinii: Jolanta Jaszowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Jim Conway
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941742
ISBN: 978-83-86941-74-2
ID: 161044

Zobacz również

Cechy trwałego małżeństwa. Co wspólnego mają ze soba silne małżeństwa?
42.96 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...