TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miej odwagę kochać

Ocena:
(1 opinii)

Uratuj swoje małżeństwo!!!

„Miej odwagę kochać” to 40-dniowe wyzwanie dla mężów i żon, pomagające im zrozumieć i praktykować bezwarunkową miłość w życiu codziennym.

Niezależnie od tego, czy twój związek małżeński wisi obecnie na włosku, czy jest silny, stabilny i zdrowy. Nadszedł czas, by opanować klucze do odnalezienia prawdziwej bliskości i zbudowania porywającego i spełnionego związku z twoim partnerem.

Obietnice bezwarunkowej miłości są zazwyczaj ochoczo składane na uroczystościach ślubnych, lecz potem praktykuje się je niezmiernie rzadko.

W zderzeniu z rzeczywistością, nadzieje na płonną miłość często przybierają postać poczucia rozczarowania w ognisku domowym. Okazuje się, że tak wcale nie musi być.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Po obejrzeniu filmu "Fireproof" bardzo chciałam przejść tą samą drogę, którą wybrał bohater filmu. Okazało się, że jest to droga nawrócenia w małżeństwie. Codziennie dostaję bardzo konkretne i praktyczne wskazówki, jak mam kochać mojego męża. Cieszę się, że zamówiłam tę książkę i zamierzam przeczytać ją ponownie jak tylko ją skończę. Chcę utrwalić w sobie całą tę przyswojoną wiedzę.

autor opinii: Jola K.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: POWERGRAPH
Autor: Stephen Kendrick, Alex Kendrick
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 326
Wymiar [mm]: 140x185
EAN: 9788375340730
ISBN: 9788375340730
ID: 332235

Zobacz również

Miej odwagę kochać
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...