TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać. Seria: Psychologia i wiara

Anna A. Terruwe i Conrad W. Baars, holenderscy psychiatrzy z wieloletnią praktyką terapeutyczną, opisują przyczyny, skutki i sposoby leczenia odkrytej przez siebie jednostki chorobowej, nazwanej zespołem niezaspokojenia emocjonalnego.

Są autorami licznych książek, z których dwie ukazały się nakładem Wydawnictwa W drodze: Integracja psychiczna (Terruwe i Baars) oraz Psychologia miłości i seksualności (Baars).

Ludzie jako jednostki społeczne bezwzględnie potrzebują emocjonalnego kontaktu z innymi osobami. Nie mogą oni jednak być otwarci na innych, jeśli wcześniej nie zostali obdarzeni bezinteresowną miłością. Bez tej afirmacji skazani są na niepewność własnej wartości. Żadne osiągnięcia zawodowe czy intelektualne - choćby nie wiem jak spektakularne - nie są w stanie zastąpić tego emocjonalnego niedostatku. To miejsce może zapełnić tylko bezwarunkowa miłość drugiej osoby.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Anna A. Terruwe, Conrad W. Baars
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 140x190
EAN: 9788370338428
ISBN: 978-83-7033-842-8
ID: 241121

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać. Seria: Psychologia i wiara Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...