TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ja, Klara

Ocena:
(1 opinii)

"Tomik ten pisałam przede wszystkim dla siebie. W trakcie układania zdania po zdaniu przeżyłam wspaniałą przygodę spotkania ze świętą, którą – jak złudnie myślałam wcześniej – znałam dość dobrze. Jest tak wiele przestrzeni w bogatym sercu Klary... Odkryte głębiny starałam się, chociaż w części (jeśli tylko znalazłam odpowiednie słowa), przelać na papier".

Niewielkich rozmiarów książeczka o powołaniu i życiu zakonnym św. Klary, napisana przez jedną z jej współczesnych sióstr. Książka jest wynikiem nocnych rozważań nad tą Miłością, którą głosiła zarówno św. Klara, jak i św. Franciszek z Asyżu.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Niewinna czystość (....)

Książka w realny sposób przybliża życie zwyczajnych ludzi. Opisuje uczucia, które można odnaleźć w każdym człowieku. Czasami jednak zbyt pobłażliwie i barwnie przybliża czytelnikowi okrutne wątki życia śmiertelników przedstawionych w fabule.
W powieści jest mowa o miłości w różnych wymiarach i przejawach; w życiu codziennym jednak miłość do drugiej osoby jest różnie rozumiana. Często ludzie pochopnie wysuwają wnioski, podważając istnienie autentycznej, czystej i bezinteresownej miłości do drugiej osoby. Zwykle plugawym językiem niszczą i degradują radość, spontaniczność i miłość człowieka do człowieka. Jednakże mimo wszystko lekturę czyta się lekko i przyjemnie.

autor opinii: Jasinowianka

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Salwator
Autor: Elżbieta Sander OSC
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 92
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375801293
ISBN: 978-83-7580-129-3
ID: 167663

Zobacz również

Ja, Klara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...