TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak czytasz? Medytacje nad słowem Bożym na niedziele i święta. Rok C

To książka, w której przeczytasz o wszystkich akcjach ratunkowych Boga w historii zbawienia. Jak porównuje autor, to kolejne wyprawy karetki Bożego pogotowia ratunkowego, jednak po tej, w której jedzie Syn Boży, nie będzie już żadnej.

Po co Bóg wysyła tę karetkę do człowieka? Aby leczyć go ze smutku i wyciągać z otchłani grzechu, w który się uwikłał. Jezus spieszy do każdego, kto potrzebuje Jego pomocy, także wtedy, kiedy nie jest wzywany, aby tylko uratować człowieka - jednak choremu pozostawia wolność decydowania o przyjęciu Go.

Czym jest ta karetka? Od dwóch tysięcy lat to jest Kościół, a Jezus jedzie w niej jako najlepszy Lekarz, bo tylko On jest w stanie każdego skutecznie reanimować.

Problem w tym, że kiedy dociera do tych, którzy ulegli wypadkowi grzechu, oni nierzadko wołają: "Nic nam nie jest! Nie potrzebujemy żadnego lekarza. Po co przyjechała karetka?". I to jest powód do największego smutku! Iluż chrześcijan nie przyszło dziś do świątyni, bo uważają, że nie potrzebują pomocy! Ilu w niej jest, ale nie zjednoczą się z Jezusem w Komunii Świętej, bo uważają, że sami potrafią się uratować, że wystarczy im być statystami na Mszy Świętej.

Tymczasem, jeżeli człowiek nie chce podejść do Chrystusa i przyjąć Go w siebie, to jakiż ogromny jest smutek jego duszy! Jakżeż bardzo właśnie on potrzebuje tego Lekarza.

Nie czekaj, wezwij Go na pomoc i zdaj się na Niego w każdej sytuacji!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Autor: ks. Kazimierz Skwierawski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 406
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788374229081
ISBN: 9788374229081
ID: 416314

Zobacz również

Jak czytasz? Medytacje nad słowem Bożym na niedziele i święta. Rok C
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...